چیزهایی كه شاید ازموتورجستوجو گوگل بی خبرید

♧~HaavusH _Rad~♧

♧~HaavusH _Rad~♧

معاونت کل سایت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
عضویت
3 April 2019
ارسال ها
1,280
Reaction score
3,848
امتیاز
113
محل سکونت
جزیره متروكه قلبم
آیا می دانستید که گوگل در زمینه هایی اعم از سرگرمی کاربرانش نیز اقدام نموده است؟ بله! این صحت دارد چرا که گوگل برای اینکه بتواند کاربرانش را سرگرم کند، ازترفندهایی جالب و دوست داشتنی که ریشه در کودکی هر یک از ماها دارند استفاده نموده است که در ادامه این مطلب از بخش تتکنولوژیانجمن رمان ایران
قصد داریم شما را با آنها آشنا سازیم.


1نواختن گیتار با گوگل

گیتار جزء محبوب ترین وسایل نوازندگی می باشد که در خانه هر یک از ما وجود دارد و به نحوی به آن علاقمند هستیم. از این رو گوگل در طی اقدامی جالب تصمیم گرفت تا بتواند از این مورد برای سرگرمی هر یک از کاربران خود اقدام نماید. برای یكبار امتحان اینجا كلیك كن2زیر آب در گوگل جستجو تصویری کنید!
یکی دیگر از ترفندهای گوگل، جستجو در زیر آب با ترفند جاذبه (Gravity ) می باشد که اگر شما بر روی Enter بفشارید، از آسمان ماهی های بیشتری به داخل آکواریوم شما خواهند پرید. از این رو این ترفند می تواند ساعت ها برای ما خوشایند باشند و با نگاه کردن به آن، نوعی آرامش به ما منتقل خواهد شد.

ترفندهای گوگل3بازی محبوب " خط خور " یا " پک من " را به یاد دارید؟
اکر شما متولد دهه 60 یا اوایل دهه 70 هستید، بی شک بازی خط خور یا پک من را به خاطر می آورید که برای بازی با آن باید مدت زیادی منتظر می ماندیم و تنها کنسول بازی میکرو قابلیت اجرای این بازی را داشت. از این رو باز هم علاقه داریم تا بتوانیم به گذشته خود باز گردیم و دوران کودکی را مجددا تجربه کنیم. از این رو گوگل برای اینکه بتواند یاد و خاطرات دوران کودکیتان را مجددا احیا سازد، تصمیم به اجرای چنین اقدامی کرد که شما می توانید با مراجعه به این لینک مجددا یاد و خاطرات دوران کودکیتان را زنده نگه دارید.

ترفندهای گوگل


4پس حتماً به بازی «مار» هم علاقه دارید!
در گذشته نه چندان دور، یکی از بازی هایی که هر یک از ما با آن سر کله زده ایم، بازی مار یا " Snake " است که گوشی های نوکیا بودند و با ذوق و شوق شروع به بازی با آنها می کردیم و حتی شاید ساعت ها در بازی با آن زمان برایمان می گذشت. از این رو دیگر شاهد این چنین بازی ها در اسمارت فون های امروزی نیستیم. با این وجود گوگل در طی اقدامی جالب، از بازی آنلاین مار رونمایی کرد که برای بازی می توانید به اینجا بروید و همانند دوران کودکی، ساعت ها بازی کنید.
ترفندهای گوگل


 

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 4) مشاهده جزئیات

  • ♧~HaavusH _Rad~♧
  • Aftbgard∞nツ
  • it_negar
  • smyh

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

بالا