• به انجمن شگفت انگیز رمان ایران بپیوندید و رمان های زیبای خود را در انجمن به اشتراک بگذارید
    به ما کمک کنید تا جامعه خود را توسعه دهیم :)
    ثبت نام ورود

طراحی های بزرگ سال 2019

♧~HaavusH _Rad~♧

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
عضویت
3 April 2019
ارسال ها
1,253
امتیاز واکنش
4,338
امتیاز
240
محل سکونت
جزیره متروكه قلبم
انستیتوی معماران آمریکایی یا " AIA " یک سازمان ملی و شناخته شده است که اخیرا این مجموعه 12 سازه و ساختمان برتر جهان از نظر طراحی را معرفی کردند و به طراحان آنها جوایزی را اهدا کردند. این برنامه 19 سال گذشته توسط " AIA " تاسیس شد. در ادامه این مطلب با طراحی های برتر که توسط این تیم انتخاب شده اند را مشاهده خواهید کرد. همراه ما باشید.

1- Bigwin Island Club Cabins

طراخی های برتر 2019

سازه فوق توسط تیم معماران " MacKay-Lyons Sweetapple " در جزیره " Baysville " واقع در آنتاریو طراحی و ساخته شده است که سبک و سیاق چوبی و جنگلی دارد و بیشتر نمونه و نسخه مدرن شده کلبه های چوبی قدیمی می باشد که بی شک طراحی منحصر فرد و خاصی دارد.

2- در منطقه سانفرانسیسکو ایالات متحده، انجمن بیل سورو وجود دارد که 67 واحد مسکونی را برای خانواده های کم در آمد و یا شرایط خاص فراهم و طراحی کرده اند. طراحی این سازه توسط " Kennerly Architecture "انجام شده است که یک سازه کاملا مجهز و بی خطر می باشد.

 سازه های برتر

3- The Georgica Cove
The Georgica Cove

این خانه توسط تیم طراح " Bates Masi + " در شرق همپتون واقع در نیویورک طراحی شده است که این خانه دارای فضای شخصی، مهمان و فضای عمومی است که با استفاده از درب های کشویی می توان این ارتباط را میان اتاق ها برقرار کرد. این طراحی هم یکی از گزینه های انتخابی AIA می باشد.

4- the Jefferson Park Apartments
طراحی های 2019

در کمبریج، منطقه مسکونی بسیار جذاب و جالب و همچنین بسیار مدرنی توسط تیم " Abacus Architects + " طراحی شده است که در آن از رنگ ها و مواد طبیعی به کار رفته است که بی شک منطقه ای رویایی برای سکونت خواهد بود.

5- The Lofts
The Lofts

آارتمان مسکونی که در پارک مایو واقع در منطقه روچستر ایالات متحده طراحی شده است دارای 29 واحد می باشد که توسط تیم " Snow Kreilich Architects " طراحی شده است.

6- The Mirror Point cottage
جذاب ترین طراحی ها

کلبه آینه ای 80 فوتی ( 25 متری ) توسط تیم " MacKay-Lyons Sweetapple Architects " طراحی شده است که بی شک یکی از زیباترین و جذاب ترین سازه هایی است که تاکنون رونمایی شده است. بی شک زندگی و اقامت در این کلبه آینه ای می تواند اتفاقی رویایی باشد.

7- Oak Park Housing
Oak Park Housing

مجموعه 6 تایی خانه هایی که ساکرامنتو کالیفرنیا ساخته و طراحی شده است، توسط تیم " Johnsen Schmaling Architects " طراحی شده که در آن از رنگ و ایده های زیبا و در عین حال بسیار ساده ای الهام گرفته شده است که این مورد نیز یکی از موارد انتخابی AIA می باشد.

8- Pierhouse
Pierhouse

آپارتمان فوق در کنار بندر نیویورک و پل بروکلین طراحی و ساخته شده است که طراحی آن توسط " Marvel Architects " انجام شده که بی شک طراحی بسیار زیبایی را دارد و به همین دلیل مورد انتخاب سازمان AIA آمریکا شد.

9- The San Joaquin Villages house
آپارتمان دانشجویی 2019

مجموعه خانه هایی که در تصویر بالا مشاهده می کنید، محل زندگی بیش از 1000 دانشجو در کالیفرنیا می باشد که نتیجه همکاری و تلاش 4 معمار به نام های "Skidmore" ، " Owings & Merrill LLP " ، " Lorcan O'Herlihy Architects " و " Kevin Daly Architects " طراحی شده است که در آن امکانات تفریحی متعددی بکار رفته است.

10- Skyline Residence Hall
Skyline Residence Hall

این سازه دارای 164 اتاق خواب با ابعاد کلی 5 هزار متر مربع می باشد که در دانشگاه " Brandeis " واقع در ماساچوست توسط " William Rawn Associates " طراحی شده است که بی شک محیطی زیبا و جذاب برای آموزش می باشد.

11- The Tiny Tower
خانه های عمودی

برج کوچک و مدرنی که مشاهده می کنید در فیلادلفیا با ارتفاع 11.5 متر می باشد که توسط " Interface Studio Architects LLC " طراحی شده است و هدف اصلی از ساخت این ساختمان، تروج زندگی عمودی می باشد که می تواند تجربه ای جدید و جالب باشد.

12- The Off-Grid Guesthouse
The Off Grid Guesthouse

آخرین سازه ای که قصد داریم به شما معرفی کنیم، سازه فوق در کالیفرنیا است که توسط " Anacapa " و " Willson " طراحی شده است که از سیستم " فتووالتائیک " برای انرژی خود استفاده می کند که بی شک زندگی و یا اقامت در این مهمان خانه می تواند یکی از اتفاقات رویایی باشد.

 

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

بالا