طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی

  • شروع کننده موضوع salamatpedia
  • تاریخ شروع
S

salamatpedia

کاربر تازه وارد
کاربرسایت
1 October 2019
3
4
3
وب سایت پزشکی
عصر تراکت پخش کردن و صرف هزینه های آنچنانی برای تبلیغات چاپی دیگر تمام شده است. طراحی سایت و سئو پزشکی حرف اول را در زمینه ی تبلیغات دیجیتال مارکتینگ دکترها ایفا می کنند.
در چنین فضایی کاغذ حذف می شود و تغییر آدرس مطب، روزهای حضور پزشک، خدمات و یا تخصص های جدید و هزاران مورد دیگر که شاید در آینده ای نزدیک برایتان رخ دهد، همه و همه تنها از طریق یک سایت به دیگران اعلام خواهند شد؛ دیگرانی که امروزه هر چیزی از دستور پخت غذا گرفته تا بهترین دکتر متخصص و حتی علائم بیماری و درمان آن را در اینترنت جستجو می کنند.
کافی ست در این جست و جوها از میان هزاران سایت، وب سایت پزشکی شما نظر مثبت کاربر را جلب کند و به نیاز او پاسخ درست و مطلوب را ارائه دهد.
همه چیز تمام است! اینجا همان نقطه ای ست که سئو معجزه می کند.
سایت یک پزشک، حکم مطب دوم او را دارد. مطبی که حتی به کاربرانی که در نیمه های شب و پریشان احوال در حال جست و جوی یک بیماری خاص هستند، با روی گشاده لبخند می زند و او را دست خالی باز نمی گرداند.
شما همیشه، در هر لحظه و در هر جایی حضور دارید؛ در واقع سایت پزشکی شما مرزهای زمانی و مکانی را در می نوردد و بدون لحظه ای درنگ و یا نیاز به تمدید پیک های تبلیغاتی چند صفحه ای، از توانایی های شما می گوید.
قطعا داشتن یک وب سایت پزشکی خوب و کارآمد، توجه و اعتماد بیماران را جلب کرده و آن ها را از سردرگمی در میان تجویزهای درمانی مختلف و گسترده در محیط وب نجات می دهد.
اگر پزشکی هستید که به تازگی طبابت خود را آغاز کرده اید یا کلینیک خود را به تازگی راه انداخته اید، قطعا طراحی و سئو سایت پزشکی می تواند کمک شایانی به شما کند. زیرا با سئو سایت خود می توانید در بیماری ها و یا تخصص هایی که هدف شما هستند، در میان نتایج جستجو نمایش داده شوید.
و حال اگر شما بتوانید با طراحی جذاب و محتوای مفید، اعتماد کاربر را به سوی خود جلب کنید، قطعا او نیز در ادامه ی روند درمانی خود، شما را انتخاب خواهد کرد. این کاربران همان بیماران آینده ی شما هستند که هر چقدر بی چشمداشت تر به آنها مشاوره داده شود، بیشتر جذب شما خواهند شد.
شاید باور نکنید ولی مریض هایی را سراغ دارم که با وجود دریافت مشاوره های آنلاین پزشکی، باز هم از کشورهای خارجی برای ویزیت حضوری پیش مشتری ما می آمدند. بماند درصد بالای بیمارانی که روزانه از شهرستان ها به تهران می آیند.
و حالا…
بعد از گذشت چندین سال، طراحی سایت خدمات پزشکی همیار سیستم نیز به روز تر از قبل و با هدف جلب رضایت مشتری و پاسخ به نیاز بیماران همراه با المان های تخصصی، انجام می شود.
طراحی سایت پزشکی با وردپرس آغاز شد!
وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتواست که از همان ابتدا در طراحی سایت همیار سیستم جایگاه ویژه ای داشت. طراحی سایت پزشکی بر بستر وردپرس با توجه به امکانات مورد نیاز کاربران، تنوع افزونه ها، رایگان بودن آن، سهولت در مدیریت وب سایت و رابط کاربری ساده همواره در طراحی سایت پزشکان مورد توجه بوده است. اگر به دنبال مراحل طراحی سایت با وردپرس هستید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.
طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی
ارتباط عمیق بچه های ما با پزشک و بیماران سبب شد تا همیار سیستم به فکر طراحی وب سایت نوبت دهی پزشکی بیفتد، بیافتد!
یادمه قبلا بیافتد مینوشتیم الان تو گوگل سرچ کردم نوشته بود باید بیفتد بنویسید! همه چیز عوض شده…پیر شدیم رفت:)
سامانه نوبت دهی آنلاین مطب در درجه ی اول، امتیاز خیلی بزرگی برای بیماران شهرستانی محسوب می شد. بارها پیش آمده بود که بیماران به اشتباه با همیار سیستم تماس می گرفتند و از پشت خط ماندن های طولانی و یا عدم پاسخگویی منشی شاکی بودند؛ اما سیستم نوبت دهی مطب مانند یک منشی 24 ساعته بود که در آن واحد، توانایی نوبت دهی به صدها بیمار را داشت آن هم بدون معطلی و یا فوت وقت!
در طراحی سایت نوبت دهی پزشکی امکاناتی از جمله: دریافت کد رهگیری، پرداخت آنلاین ویزیت، اطلاع رسانی در زمینه ی عدم حضور پزشک در مطب، مشخص کردن زمان ویزیت و سایر نیازهای ضروری در این زمینه گنجانده شده است.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)