• به انجمن شگفت انگیز رمان ایران بپیوندید و رمان های زیبای خود را در انجمن به اشتراک بگذارید
    به ما کمک کنید تا جامعه خود را توسعه دهیم :)
    ثبت نام ورود

آموزشی چگونه و با چه برنامه ایی اهنگ بسازیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kimia_shir

مدیر تالار بانگ رسا
کاربرسایت
امتیاز واکنش
216
شاید شما نیز دوست داشته باشید میکس ها و ویرایش های دلخواه خودتان را برروی موزیک های مورد علاقه ی خود اعمال کنید اپلیکیشن های پیشنهادی ما با در اختیار قرار دادن انواع ابزارهای پیانو، طبل و … به شما این امکان را می دهد که در محیطی حرفه ای به ساخت موزیک های حرفه ای مشغول شوید

در این اپلیکیشن ها امکان استفاده از فیلترهای اختصاصی و فوق العاده در آهنگ ها و صداها را دارید.

با ما همراه باشید با معرفی اپلیکیشن های پیشنهادی بزای اهنگ سازی. :rose:

kimia_shir

مدیر تالار بانگ رسا
کاربرسایت
امتیاز واکنش
216
1.Music Maker Jam
موزیک میکر جم (Music Maker Jam) یکی از پر استفاده ترین اپلیکیشن های آهنگ سازی برای اندروید است.
این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد که با استفاده از لوپ ها، بیت ها و دیگر منابع آهنگ های خود را بسازند. بیش از 100 استایل کاربردی موزیک ( مانند هیپ هاپ، رقصی، راک، فانک، درام و باس، تکنو، هوس، جاز و غیره ) و میکسر 8 کاناله دارد!wow:blinksmiley::guitar:
و به شما اجازه می دهد آهنگ ها را با هم میکس کنید و به آن ها افکت اضافه کنید.
برنامه ایی حرفه ایی و کاربردی:452:
فضای اپلیکیشن:

music-maker-jam-scr.jpg.jpeg

kimia_shir

مدیر تالار بانگ رسا
کاربرسایت
امتیاز واکنش
216
2. 3D DJ mixer
این برنامه را طبق تجربه شخصی خودم براتون میزارم.
خودم ازش استفاده کردم و فوق العاده حرفه ایی و امکانات زیادی داره که یکی از امکانات جالبش ریکورد کردن صدا همزمان با ساختن اهنگتون هست.
یکم فضاش به دلیل کاربردی بودن و همه جانبه بودن، اول گیج کننده اس. ولی میتونین بعد از کار کردن باهاش،به راحتی اهنگ های فوق العاده ایی بسازین.
2020-01-16-12-00-23-1.png

kimia_shir

مدیر تالار بانگ رسا
کاربرسایت
امتیاز واکنش
216
در آینده از تجربه های خودم یا دوست هام، بازم براتون اپلیکیشن پیشنهادی میزارم.
اگه مایل بودین و دوست داشتین، بگین تا برای اهنگسازی با سیستم هم توی همین تاپیک براتون پیشنهاد بزارم.
سوالی یا نظری داشتین در تاپیک زیر بهم بگین❤
سپاس :rose:

نظرات شما

kimia_shir

مدیر تالار بانگ رسا
کاربرسایت
امتیاز واکنش
216
توجه توجه

حتما اگر اهنگ های خودتون را ساختین، به ما خبر بدین تا ما از اهنگ هاتون داخل اثار صوتی انجمن،با نام خودتون استفاده کنیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا