• به انجمن شگفت انگیز رمان ایران بپیوندید و رمان های زیبای خود را در انجمن به اشتراک بگذارید
    به ما کمک کنید تا جامعه خود را توسعه دهیم :)
    ثبت نام ورود

داستان فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker

romromi

کاربر سایت
کاربرسایت
عضویت
19 September 2019
ارسال ها
11
امتیاز واکنش
5
امتیاز
3
تریلر فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker نکات قابل تامل اما کمی را در مورد داستان فیلم برایمان ارائه داد. برخی از کلیدی‌ترین نکات در مورد داستان فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker در جلسه‌ای خصوصی برای سهامداران دیزنی مشخص شده بود. در این جلسه افراد کمی حضور داشتند که شانس دیدن قسمت‌هایی از فیلم را قبل از همه پیدا کردند. در همین راستا یکی از سهامداران که در جلسه حضور داشت در طی یک توییت از برخی از جزئیات پرده‌برداری کرد.


داستان و بازیگران فیلم سینمایی جنگ ستارگان: The Rise of Skywalker


شاید بهتر باشد در ابتدا به سخنان اسکار آیزاک (Oscar Isaac) از بازیگران فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker در رابطه با فیلم گوش دهیم:
یکی از نکاتی که در رابطه با فیلم می‌توانم بگویم این است که پروسه ساخت و پرداخت فیلم بیشتر از همه برای شخص خود من جذابیت داشته است؛ به خصوص به دلیل کار کردن با فردی مثل جان بویگا که در سراسر پروسه تولید توانستم رابطه خوبی با او برقرار کنم. او نخستین فردی بود که هنگام تست اولیه برای فیلم ملاقاتش کردم.


داستان و بازیگران فیلم سینمایی جنگ ستارگان: The Rise of Skywalker


می‌توان گفت جان بویگا جزو کسانی بود که زیاد هم به مخفی ماندن اطلاعات در رابطه با داستان فیلم اهمیت نمی‌داد. در یک برهه او گفته بود که فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker «سراسر جنگ» است و او در حال آمادگی برای شروع دوباره تمریناتش است. همچنین درست در ماه آپریل او آشکار کرد که در فیلم نهایی شاهد جدایی شخصیت‌های فین و ری نخواهیم بود.
من هنوز فیلمنامه مربوط به قسمت نهم را نخوانده‌ام، اما بر اساس پیامی که از طرف دیزی دریافت کرده‌ام در این فیلم هم کاراکترهایمان، یعنی فین و ری کنار هم خواهند بود.
جدانشدن فین و ری حداقل از جنبه روایی منطقی است؛ چرا که این زوج سه‌گانه مرتبط با فیلم را باهم آغاز کرده‌اند. در فیلم جنگ ستارگان آخرین جدای شاهد این بودیم که فین و ری راه‌‌های جداگانه‌ای را برای خود ترسیم کرده‌اند که البته موجب رشد شخصی‌شان شد. بنابراین در ادامه و در فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker اتحاد دوباره این دو به عنوان افرادی قوی‌تر، باتجربه‌تر و البته قابل‌تر برای همکاری امری منطقی و صحیح است.


داستان و بازیگران فیلم سینمایی جنگ ستارگان: The Rise of Skywalker


بازیگران فیلم جنگ ستارگان 9

جای تعجبی نیست که دیزی ریدلی (Daisy Ridley)، آدام درایور (Adam Driver)، جان بویگا (John Boyega) و اسکار آیزاک (Oscar Isaac) دوباره نقش‌های ری، کایلو رن، فین و پو دامرون را به ترتیب ایفا کرده‌اند چراکه شخصیت‌های اصلی داستان این سه‌گانه هستند. دامنال گلیسون (Domhnall Gleeson) و ریچارد ای گرنت (Richard E Grant) هم نقش‌های ژنرال هاکس (Hux) و پراید (Pryde) را ایفا می‌کنند. چندین بازیگر جدید و قدیمی آشنا هم در فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker حضور دارند.


داستان و بازیگران فیلم سینمایی جنگ ستارگان: The Rise of Skywalkerطرفداران سه‌گانه اصلی از حضور لاندو کارلیسیان و بازگشت دوباره بیلی دی ویلیامز برای ایفای این نقش، خوشحال هستند. مارک همیل و آنتونی دانیلز هم نقش‌های لوک اسکای‌واکر و C-3PO را ایفا می‌کنند. کری فیشر که چند سال پیش از دنیا رفت هم در این فیلم در نقش ژنرال لیا اورگانا حضور دارد. صحنه‌های مربوط به او در فیلم استار وارز 9 با استفاده از صحنه‌های منتشر نشده Star Wars: The Force Awakens سال 2015 ایجاد شده‌اند.


داستان و بازیگران فیلم سینمایی جنگ ستارگان: The Rise of Skywalkerاز بازیگران جدیدی که در فیلم جنگ ستارگان 2 حضور دارند، می‌توان به نائومی آکی (Naomi Ackie) در نقش جنا (Jannah) و کری راسل (Keri Russell) در نقش زوری بلیس (Zorii Bliss) اشاره کرد. سایر بازیگران این فیلم شامل لوپیتا نیونگو در نقش ماز کاناتا، کلی ماری ترن در نقش روز تیکو، بیلی لورد در نقش کانیکس و جیمی وی و جوناس سوتامو در نقش چوباکا و R2-D2 اشاره کرد.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 3) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

بالا