• به انجمن شگفت انگیز رمان ایران بپیوندید و رمان های زیبای خود را در انجمن به اشتراک بگذارید
    به ما کمک کنید تا جامعه خود را توسعه دهیم :)
    ثبت نام ورود

نقدومعرفی رمان

Hadiseh Solimani

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
6
رمان دیگه ای که میخوام معرفی کنم رمان((خط به خط تا تو)) به قلم خانم((نرگس نجمی)) هستش
ای رمان درمورد دختر ی هستش که وکیله و همسرش هم دادستان و به خاطر یک لجبازی بچگانه از هم طلاق میگیرن و دختره با مرد دیگه ای نامزد میکنه که در همین زمانها برادر دختره به قتل میرسه و نامزده دختره به عنوان مظنون دستگیر میشه و دختره وکالت پرونده رو به عهده میگره و همسر سابقش هم دادستان پرونده میشه و...
رمان زیاد ژانرش عاشقانه نیست و بیشتر درمورد نامزد دختره است و چیزهایی که راجبش کشف میشه داستان خیلی باحال بیان شده حتی من خودم وسطای داستان خیلی میخواستم ببینم تهش چی میشه و هی تحریک میشدم که برم و آخر داستان رو بخونم ولی این کار و نکردم شما هم این کار رو نکنید چون اون استرسی که شاید اواسط داستان بهتون دست بده خیلی باحاله(این استرسه به منم دست داده بود) داستان حالت معماطور داره و شما هی آخرش رو حدس میزنید ولی احتمالا اشتباه حدس میزنید(مثل من) چون خیلی دور از انتظاره این داستان بیشتر به کسایی پیشنهاد میشه که دنبال رمانهایی با ژانر معمایی و کمی عشقی میگردن امیدوارم بخونید و لذت ببرید

آخرین ویرایش:
بالا