• به انجمن شگفت انگیز رمان ایران بپیوندید و رمان های زیبای خود را در انجمن به اشتراک بگذارید
    به ما کمک کنید تا جامعه خود را توسعه دهیم :)
    ثبت نام ورود

پیشنهاد دیزاین اتاق کوچک دخترانه

Albatross

ناظر رمان
ناظر رمان
کاربر خاص
عضویت
17 May 2020
ارسال ها
973
امتیاز واکنش
4,014
امتیاز
690
محل سکونت
یک‌جای مبهم!
بی نهایت راه و ایده برای دیزاین اتاق خواب دخترانه وجود دارد. اما اگر اتاق کوچک باشد کار کمی سخت خواهد شد. امروزه بیشتر خانه ها و آپارتمان ها با متراژ کم ساخته می شوند. دکوراسیون اتاق خواب نوجوان در چنین منازلی باید به گونه ای باشد که از فضا حداکثر استفاده مفید برای چند هدف بشود.

Young-Girls-Bedroom-Decoration-2.jpg

چند راهکار برای دیزاین اتاق خواب دخترانه کوچک:

در این مقاله سعی ما بر این است که پیشنهاداتی برای بهتر استفاده کردن از محیط کوچک اتاق خواب به شما نوجوانان عزیز ارایه بدهیم. لطفا با ما همراه باشید.

نقش رنگ ها را فراموش نکنید:.

در دیزاین اتاق خواب دخترانه مخصوصا وقتی اتاق کمجا باشد، بهتر است قید رنگ های تند و جیغ را به عنوان رنگ غالب بزنید. قرمز یا بنفش کردن دیوار اتاق کوچک شاید در نظر اول خیلی جذاب به نظر برسد اما در طولانی مدت چشم شما را خسته کرده و به شما حس اضطراب را منتقل می کند. رنگ دیوار و کفپوش و تخت و کمد را از بین رنگ های روشن و خنثی انتخاب کنید. در عوض برای انتخاب رنگ روتختی و کوسن و سایز اجزای کوچکتر دست شما باز است و می توانید از رنگ های مورد پسند خود و طرح های شلوغ استفاده کنید.

اما در نهایت اگر طرفدار دکوراسیون مدرن و سادگی هستید، در دیزاین اتاق خود از رنگ های سرد و روشن بهره بگیرید. شک نکنید که این کار به شما حس آرامش و راحتی را منتقل می کند.
 

Albatross

ناظر رمان
ناظر رمان
کاربر خاص
عضویت
17 May 2020
ارسال ها
973
امتیاز واکنش
4,014
امتیاز
690
محل سکونت
یک‌جای مبهم!
استفاده از تخت خواب چند منظوره:

اولین قدم برای دکوراسیون اتاق خواب انتخاب یک تخت خواب مناسب است. حال اگر فضای کوچکی دارید می توانید از تخت خواب هایی که قابلیت کاناپه شدن هم دارند استفاده کنید. این تخت خواب ها معمولا دیواره های کوتاهی دارند که با قرار دادن چند کوسن در کناره های آن می توان تخت را به یک کاناپه مدرن و زیبا برای نشستن تبدیل کرد. در این صورت هم یک تخت خواب راحت دارید هم یه کاناپه جذاب برای پذیرایی از مهمان. استفاده از کوسن ها با طرح و اندازه های مختلف روی چنین تخت هایی، محل نشیمن را دلنشین تر و صمیمی تر می کند. در انتخاب آنها دقت کنید. حتما دوستان شما عاشق آنها خواهند شد!
 

Albatross

ناظر رمان
ناظر رمان
کاربر خاص
عضویت
17 May 2020
ارسال ها
973
امتیاز واکنش
4,014
امتیاز
690
محل سکونت
یک‌جای مبهم!
مدل دیگری از تخت های کمجا، تخت خواب های تاشو هستند. این تخت خواب ها مدت زیادی است که به بازار ایران آمده اند اما استقبال خوبی از آنها نشده با وجود اینکه کارایی بسیار خوبی برای اتاق های کوچک دارند. برای دیزاین اتاق خواب دخترانه شیک و زیبا می توانید از یک تخت خواب تاشو استفاده کنید. وقتی به تخت احتیاج ندارید آن را به جایگاه مخصوص خود در دیوار می چسبانید و از فضای اشغال شده توسط تخت در طول روز بی نصیب نمی مانید.
 

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

بالا