• سلام دوستان سایت را می فروشم هر کسی خواست در تلگرام پیام بده
    @milad193
    ثبت نام ورود

بهترین هتل های ایران از دید گردشگران

Albatross

nobody
ناظر رمان
کاربر خاص
مدیر بازنشسته
عضویت
17 May 2020
ارسال ها
1,085
امتیاز واکنش
4,987
امتیاز
740
محل سکونت
پرتگاه متروکه افکارم
صدر لیست بهترین هتل ایران

هتل ترنج کیش، ۵ ستاره:

هتل ترنج کیش، اولین و تنها هتل دریایی ایران است، به این معنی که سوئیت‌های این هتل همگی روی دریا ساخته شده‌اند و همینکه در اتاق‌تان نشسته‌اید کف دریا و ماهی‌ها و مرجان‌ها را هم میتوانید ببییند. هر وقت اراده کنید با ایستادن در بالکن اختصاصی اتاق‌تان دریا پیش رویتان است و غروب آفتاب هم تماشایی. همین ویژگی هم برای تفاوت با سایر هتل‌های ایران کافی است. این هتل، چندین رستوران بر روی دریا و ساحل دارد و دیگر امکاناتش مثل سالن ورزشی روی آب، خانه بازی کودک و سالن بیلیارد و پرسنل هتل که پذیرایی عالی ازتان به عمل می‌آورند، هتل ترنج را در صدر لیست بهترین هتل در ایران قرار می‌دهد.هتل اسپیناس پالاس بهرود، ۵ ستاره:

اگر از بسیاری از فعالان صنعت هتلداری درباره بهترین هتل ایران بپرسید، یکی از جواب‌ها حتما، هتل اسپیناس پالاس تهران است. آنچه هتل اسپیناس پالاس را در لیست ما قرار می‌دهد، امکانات بیشمارش است. هتل اسپیناس پالاس بزرگترین و لوکس‌ترین هتل تهران است و امکاناتش بسیار عریض و طویل.

اگر با هواپیما به تهران سفر کرده باشید با هلی برد(هلیکوپتر هوایی) به استقبال‌تان می‌آیند و شما را به هتل می‌رسانند. در خود هتل هم برایتان سنگ تمام می‌گذارند. اتاق‌های مدرن و کلاسیک، چندین رستوران که انواع و اقسام غذاها را برایتان طبخ می‌کنند، ۱۴ تالار مختلف برای مراسم‌ها و همایش‌ها، مجموعه ورزشی و آب و هوایی خوش و تهرانی که از ۲۰ طبقه هتل زیر پایت است، همه چیزهایی است که با اقامت در اسپیناس پالاس نصیب مهمانانش می‌شود.


هتل الماس ۲ مشهد، ۵ ستاره:

مشهد، شهر هتل‌هاست و انتخاب بهترین هتل در این شهر بسیار دشوار، اما به نظر بسیاری از آنهایی که تجربه اقامت در هتل‌های مختلف مشهد را داشته‌اند، یکی از بهترین هتل های مشهد، هتل الماس ۲ است. هتلی بلند قد که تنها ۷ دقیقه پیاده تا حرم فاصله دارد. هتل الماس ۲، در سال ۹۵ افتتاح شده و هر امکاناتی که بخواهید در آن وجود دارد. اتاق‌هایش بسیار متنوع‌اند، روف گاردن و رستوران گردان دارد. در خود هتل مرکز خرید هست، هم برای بچه‌ها و هم بزرگترها مجموعه آبی و مجموعه ورزشی در نظر گرفته شده و شکوهش آدم را خیره می‎کند.


هتل پارسیان کوثر اصفهان، ۵ ستاره:

نمیتوان به طور قطع و یقین گفت که هتل پارسیان کوثر بهترین هتل ایران است، ولی میتوان عنوان بهترین هتل اصفهان را به آن داد. هتل پارسیان کوثر درست رو به روی زاینده‌رود قرار گرفته، خیابانی دل‌انگیز و پردرخت که هر مسافری دلش می‌خواهد یک شب را در آن سر کند. دلایلی که هتل پارسیان کوثر را در لیست ما قرار داده اینها هستند: باغ پر گل و باصفای هتل که پنجره‌های اتاق‌ها رو به آن باز می‌شود، رستوران‌های مختلف که غذاهایی متفاوت و جدید از هم سرو می‌کنند، تجربه ۵۰ ساله هتل در ارائه بهترین سرویس، امکاناتی مثل استخر روباز، سونا و حمام سنتی تا سالن بدنسازی و فروشگاه‌های سوغات.

هروقت هم که اراده کنید میتوانید از هتل بیرون بزنید و در خیابان‌های باسخاوت و زیبای اصفهان قدم بزنید. فقط اینکه ساختمان جدید هتل را برای اقامت باید انتخاب کنید که امکانات کاملی دارد.

هتل بزرگ شیراز، ۵ ستاره:

از دیگر بهترین هتل های ایران، هتل بزرگ شیراز است، دلیلش هم برمی‌گردد به اینکه هتل بزرگ شیراز، هم خیلی مجهز و مثل نامش بزرگ است و هم امکانات زیادی دارد، هم کارکنانش خوش برخوردند و هم کسی از ماندن در آن –اگر هزینه اقامت را کنار بگذاریم- پشیمان نشده. اگر قصد شیراز گردی نداشته باشید، از ماندن در خود هتل خسته نمی‌شوید. رستوران‌هایی که برای سلیقه‌های مختلف غذا طبخ می‌کنند، از رستوران گردان گرفته تا دریایی و ایتالیایی، مجموعه ورزشی‌ای که همه جور امکاناتی در آن پیدا می‌شود، مرکز خرید، فضای بازی کودکان و جذابیت خود هتل، بزرگ شیراز را جزو بهترین‌ها قرار داده.
 

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

بالا