• سلام دوستان سایت را می فروشم هر کسی خواست در تلگرام پیام بده
    @milad193
    ثبت نام ورود

چند ایده برای تغییر دکوراسیون منزل

sima

کاربر سایت
کاربرسایت
عضویت
5 September 2020
ارسال ها
1
امتیاز واکنش
0
امتیاز
10
یکی از سرگرمی های جذاب برای خانم ها تغییر دکوراسیون منزل است! البته این کار فقط جنبه سرگرمی ندارد و یک هنر و مهارت مهم و بسیار کاربردی و در عین حال پول ساز هم به شمار می رود. اگر می خواهید برای دکوراسیون منزل ایده بگیرید و یا با متخصصان این امر مشورت کنید، می توانید به سایت چچیلاس سر بزنید و با تعداد بسیار زیادی از کسب و کارهای حوزه دکوراسیون از سراسر کشور آشنا شوید.

در ادامه 3 ایده ساده و کم هزینه به شما ارائه خواهد شد:

قسمت مرکزی دیوار را با قابهای پارچه ای و نقش دار تزئین کنید


برای اینکه شکل دیوار های مسطح را تغییر دهید، از قابهای بافته شده یا پارچه ای و نقش دار استفاده کنید و آن را روی نقطه مرکزی دیوار بزنید. از بالای دیوار می توانید یک قاب یا حتی بیشتر آویزان کنید. یک میز کوچکی را جلوی آنها قرار دهید و عکسهای مختلف طبیعت و فصل را روی آن مرتب بچینید. یک لامپ یا آباژوری را هم روی میز بگذارید تا به اندازه کافی نور بیندازد.

با عکسی که از چند قطعه تشکیل شده دیوار را تزئین کنید

بالای طاقچه شومینه، یک فضای جالب و زیبایی را ایجاد کنید به این صورت که عکسهای سیاه و سفیدی که از چند قطعه تشکیل شده و با فریم باریک مشکی رنگ قاب شده است را با فاصله کم و نزیک به هم روی دیوار بزنید. این مدل بسیار تاثیرگذار است زیرا عکسها از فاصله نزدیک و دور گرفته شده است. تفاوت موجود در عکسها باعث حرکت چشم بیننده در سرتاسر طاقچه می شود. چیدن یک اثر هنری و عکس بر تاثیر این مدل می افزاید.

رنگ ها را با هم تلفیق کنید تا یک اثر هنری خلق شود.

در یک محیط بی رنگ، قابهای رنگی وقتی روی دیوار نصب شود جلوه ای تازه به محیط می بخشد. خاکستری پررنگ دیوار رنگ قابهای روی دیوار را بهتر نشان می دهد. کوسن های رنگی روی مبل هم رنگ و جلای بیشتری به اتاق می دهد. برای یک طراحی گرافیکی زیبا، قابهای سیاه و سفید مات و آویزان کردن آنها در امتداد یک خط روی دیوار بسیار تاثیرگذار است. تابلوها باید دقیقا در یک خط باشد تا هرکسی وارد اتاق می شود متوجه آن شود و این چیدمان نظر او را جلب کند.
 
بالا