• سلام دوستان سایت را می فروشم هر کسی خواست در تلگرام پیام بده
  @milad193
  ثبت نام ورود

معرفی انواع دستگاه دوخت ریلی

ninarad

کاربر سایت
کاربرسایت
عضویت
12 September 2020
ارسال ها
1
امتیاز واکنش
0
امتیاز
10
وب سایت
karopack.ir
دستگاه دوخت ریلی با توجه به سرعت بالا و قابلیت چاپ تاریخ و قیمت به صورت همزمان از دستگاه های پر کاربرد صنعت بسته بندی می باشد.

دستگاه های دوخت ریلی دارای قیمت و هزینه تعمیر و نگهداری آن ها پایین می باشد و همچنین دارای عملکرد بالا و قابلیت تنظیم سرعت بسته بندی و تنظیم حرارت می باشد که با توجه به نوع محصول از نظر وزنی و جنس پاکت مصرفی باعث افزایش استفاده از این دستگاه شده است.

انواع دستگاه دوخت ریلی​

در زیر انواع دستگاه دوخت ریلی را مشاهده خواهیم کرد و هر کدام از دستگاه ها را برای شما عزیزان تشریح خواهی کرد

 • دوخت ریلی رومیزی (افقی)
 • دوخت ریلی عمودی (دو منظوره)
 • دوخت ریلی با پایه (ایستاده)
 • دوخت ریلی دمنده
 • دوخت ریلی مکنده
 • دوخت ریلی تزریق گاز
 • دوخت ریلی صنعتی
در دستگاه های دوخت ریلی سرعت کانوایر از ۰ تا ۱۶ متر بر دقیقه می باشد که با توجه به کارکرد مصرف کننده و نوع محصول قابل تنظیم است. ۰ تا ۴۰۰ درجه سانتی گراد میزان حرارت دستگاه می باشد که بسته به ضخامت نایلون قابل تنظیم است و قابلیت بسته بندی محصول از وزن ۵ تا ۱۵ کیلوگرم را دارا می باشد.

جهت بسته بندی قند٬ شکر٬ آجیل٬ لواشک٬ حبوبات٬ خشکبار٬ نان٬ مواد غذایی٬ سبزیجات٬ خیارشور٬ لواشک٬ ظروف یکبار مصرف٬ قطعات صنعتی٬ مایعات٬ قطعات الکترونیکی و ابزار آلات از دوخت ریلی استفاده می شود. توجه داشته باشی که از دستگاه بسته بندی حبوبات نیز می توان برای خشکبار استفاده کرد.

دوخت ریلی رومیزی​

دستگاه دوخت ریلی رومیزی با دوخت ریلی افقی برای بسته بندی محصولاتی که حاوی مایعات نباشند دستگاه بسیار مناسبی است. این نوع دستگاه برای بسته بندی حبوبات٬ آجیل٬ خشکبار٬ قطعات صنعتی٬ ظروف یکبار مصرف و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دوخت ریلی عمودی​

دستگاه دوخت ریلی عمودی یا دوخت ریلی دو منظوره برای بسته بندی مایعات مورد استفاده قرار می گیرد که این نوع دستگاه به علت اینکه به صورت رومیزی و عمودی استفاده می شود به دوخت ریلی دو منظوره معروف شده اند.

دوخت ریلی با پایه​

دستگاه دوخت ریلی با پایه یا دوخت ریلی ایستاده تفاوتی که با دوخت ریلی رومیزی دارد فقط پایه آن می باشد و با توجه به چرخ های موجود در زیر پایه دستگاه جا به جایی دستگاه دوخت ریلی با پایه راحت تر انجام می پذیرد.

دوخت ریلی دمنده​

برای محصولاتی که قابلیت شکنندگی دارند از دستگاه دوخت ریلی دمنده استفاده می گردد.

هنگام انجام دوخت کیسه درون کیسه توسط پمپ روی دستگاه دمنده حاوی هوا شده و مثل ضربه گیر برای محصول عمل می کند.

دوخت ریلی مکنده​

جهت بسته بندی محصولاتی که تا حد امکان هوای کیسه در هنگام عملیات دوخت باید خالی گردد از دستگاه ریلی مکنده استفاده می شود که این امر موجب بالا رفتن طول عمر محصول می شود. در صنایع الکترونیکی برای محصولات الکترونیکی و در محصولات غذایی برای محصولاتی که بعد از بسته بندی فریز می شوند از این نوع دستگاه استفاده می شود.

دوخت ریلی با تزریق گاز​

جهت بسته بندی محصولات غذایی و به منظور جلوگیری از فاسد شدن محصولات از دستگاه دوخت ریلی با تزریق گاز استفاده می شود که موقع انجام دوخت٬ گاز به طور همزمان وارد کیسه تزریق می شود و محصول نهایی بسته بندی می شود.

دوخت ریلی صنعتی​

جهت بسته بندی محصولات با وزن بالای ۲۰ کیلوگرم از دوخت ریلی صنعتی و دوخت ریلی ۱۰۲۰ استفاده می شود که در کارخانجات و واحدهای تولیدی با حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. برای بسته بندی آرد٬ مواد شیمیایی٬ کودهای شیمیایی و … می توان از دستگاه دوخت ریلی صنعتی استفاده کرد.
 
بالا