• به انجمن شگفت انگیز رمان ایران بپیوندید و رمان های زیبای خود را در انجمن به اشتراک بگذارید
    به ما کمک کنید تا جامعه خود را توسعه دهیم :)
    ثبت نام ورود

**پیداکردن رمان‌های بی‌نام**

reyhane_salari

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
2
سلام خسته نباشید ی رمان بود اسمش یادم نیست فقد میدونم در مورد زندگی ی دختر بود که خواهرش و بعد از چند مدت پدرو مادرشو از دست میده و پیش دوست پدرش ک همسایشون هست زندگی میکنه و با پسر این خانواده ازدواج میکنه پسره خاننده یک گروه به اسم گروه رعد هستاگ بگین ممنون میشم:a050::a050::a050::a050:

Knell2628

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
8
سلام دنبال رمانیم که دختری برای معلمی میره یه روستای دورافتاده بعد اونجا با پسری اشنا میشه که همه از باباش و خودش میترسن بعد یه اتفاقاتی براش میافته و اون متوجه میشه که اون پسوه که اسمش کوهیاره یه جورایی با روحو جن ها در ارتباطه!!
رمان پشت كوه

Knell2628

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
8
سلام...ی رمانی بود که پسره خلبان بود دختره هم مهندس پرواز..همین ازش یادمه :( کسی اسمشو میدونه؟؟؟

Hadix

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
2
سلام ی رمان بود فک کنم برا ۵سال پیشه دختر و پسره خواننده هستن و ی اکیپ دارن که حتی تو رمان از اهنگ چشمک وانتونز استفاده کرده دقیق جزئیاتش یادم نیست جز همین اهنگ میشه لطفا کمک کنید

آخرین ویرایش:

سارینا

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
106
سلام راستش یه رمان بود که خیلی دوسش داشتم اما اسمشو فراموش کردم داستان درباره یه دختری بود که دوست پسرش توی باند و.. بود یه جورایی دختره باعث شد یکی از دوستاش بمیره بعد اون تو ارایشگاه کار میکرد راستش از پلیسا میترسید تا اینکه یه خاستگار داشت و اون پسر سرگرد بود متاسفانه کل خونوادشون پلیس بودن دختره عاشق پسره شد و تو همین جریانا دوست پسر قبلیش سرو کلش پیدا شد

Hadix

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
2
سلام دنباله یه رمانیم که دختره ان چنان خوشگل نیس ینی موهاش فر ریز مشکیه بعد بخاطر همین پسره مسخرش میکنه بعد تو خونه یه پسره خدمتکاره بعد اینا عاشق هم میشن بعد یروز که تولد پسره بوده دختره میره ایکس باکس میخره ولی معشوقه قبلی پسره که خییییییییییلیم خوشگل بوده برا پسره حافظ میخره چون میدونسته چی دوس داشته پسره بعد دختره لی ناراحت میشه پسره عم کادو دختررو دوس نداشته نمیدونسته که چی بگه در کل بعد بقیش یادم نیس کسی نمیدونه اسمشووووووووووووووووووووووو؟
اسمش یا واحد روبه رویی هست یا ساختمان دو واحده فک کنم

San.a

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
1
رمان درباره دختری بود که پدرو مادرش رو از دست داده.فک کنم پدرش ورشکست شده.فک کنم بعدش یه مدت پیش خالش بود تا اینکه با باقی مونده پول خانوادش یه اپارتمان میخره و همسایه رو برویش هم صاب خونشه و هم ریس شرکتش.فک کنم شرکت مهندسی هست.اسم پسر خیلی خاص بود شبیه ادوین.

حدیت

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
4
رمان درمورد دختری بود که یه پسر داشت و همسرش فوت کرده بود و مجبور شد با برادر شوهرش ازدواج کنه و اینو یادمه که خونشون بالای خونه ی مادر شوهره بود

مهسانوروزی

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
3
سلام دوستان چیز زیادی از این رمان یادم نیست فقط میدونم ۳تا دختر بودن که اسم یکیشون مهرسا بود و عاشق پسرعمه اش دانیال بود

Faran

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
4
سلام.
یه رمان بود که پسر داستان عاشق دوست، دختر داییش میشه اما دختره بهش خیانت میکنه و یه شب که مست بوده به دختر داییش تجاوز میکنه مجبور میشن باهم ازدواج کنن اخرشم عاشق هم میشن کسی اسمش و نمیدونه.

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 0, کاربران: 0, مهمانان: 0)

بالا