**پیداکردن رمان‌های بی‌نام**

ngrrrrrr

کاربر سایت
کاربرسایت
تاریخ ثبت‌نام
6 ژانویه 2020
ارسالی‌ها
14
پسندها
8
امتیازها
20
سلام دنبال یه رمانی هستم که چیره زیاد ی ازش یادم نمیاد که دختره در خارجه و مدله و فکر کنم در ایران از خانواده طرد شده میاد ایران با یه پسری آشنا میشه بعد دختره دوباره میره خارج و وقتی که در فشن شو بود پسره برای دیدن دختره رفته به فشن شوش این رمان کمی شبیه رمان مدلینگ هست اما اون نیست لطفاً بگید اسمش چیه
زيتون

ngrrrrrr

کاربر سایت
کاربرسایت
تاریخ ثبت‌نام
6 ژانویه 2020
ارسالی‌ها
14
پسندها
8
امتیازها
20
سلام خسته نباشید،دنبال یه رمانی هستم..خلاصش: دوتا برادر دوقلو هستن که یکیشون میمیره و همسرش به اصرار خانواده با اون برادر دیگه ازدواج میکنه یک پسر هم داره دختره...از قبل هم دختره عاشق برادر شوهره بوده..ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی وقته دنبالشم
در تمناي توعم و چك كن

ngrrrrrr

کاربر سایت
کاربرسایت
تاریخ ثبت‌نام
6 ژانویه 2020
ارسالی‌ها
14
پسندها
8
امتیازها
20
رمان درمور دختری به نام ماهگل بود که خواهرش قرار بود با بابک خان ازدواج کنه و حالا خواهرش فروزان فرار کرده بود و به باید با بابک خان ازدواج میکرد
ناگفته ها

ngrrrrrr

کاربر سایت
کاربرسایت
تاریخ ثبت‌نام
6 ژانویه 2020
ارسالی‌ها
14
پسندها
8
امتیازها
20
در تمن
سلام خسته نباشید من یه رمان بود میخوندم که دختره عاشق یه مردی میشه ک یه برادر دوقلو هم داشته که خیلی یخ بوده ولی برادرش ناراحتی قلبی داره و اخر داستان هم دختره با بردار سرده ازدواج میک
سلام خسته نباشید من یه رمان بود میخوندم که دختره عاشق یه مردی میشه ک یه برادر دوقلو هم داشته که خیلی یخ بوده ولی برادرش ناراحتی قلبی داره و اخر داستان هم دختره با بردار سرده ازدواج میکنه
در تمناي توعم

Elhami

کاربر سایت
کاربرسایت
تاریخ ثبت‌نام
6 ژانویه 2021
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
10
سلام
یه رمانی بود که دختره خانوادشو از دست داده بود و با خاله و شوهر خالش زندگی میکرد اما نمیدونست که پدرمادر خودش نیستن. عاشق یه پسری میشه که شوهرخالش نمیذاره باهاش ازدواج کنه و کاری میکنه که پسره فکر کنه دختره داره با پسرخالش( سعید) بهش* بی ادب نشو *میکنه و میذاره از ایران میره.
دختره هم تصادف میکنه و حافظشو از دست میده بعد با دوستش نازنین فرار میکنن و اتفاقی گیر همون پسره که عاشقش بوده می افته.
لطفا اگه کسی اسم رمانو میدونه بگه بهم.

Lady_zahra

کاربر سایت
کاربرسایت
تاریخ ثبت‌نام
1 ژوئن 2020
ارسالی‌ها
393
پسندها
939
امتیازها
190

Nsafary

کاربر سایت
کاربرسایت
تاریخ ثبت‌نام
11 ژانویه 2021
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
10
سلام من دنبال یه رمانم که دختر و پسره عاشق هم میشن و هردو دانشجوی پزشکین وپسره با داداش دختره دوسته پسره سرطان داره و میمیره و دختره از مرگش دق میکنه میمیره یادمه که اسمش یه پاییز داشت ولی دقیق اسمش یادم نیس

Zahra afshar

کاربر سایت
کاربرسایت
تاریخ ثبت‌نام
12 ژانویه 2021
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
10
سلام رمان قصه دختری به اسم اویناوخواهرش ترانه مادرش به خاطر دختربودن ازخونه بیرون می کنه پدرش اذیت نکنه اویناتو خونه مردم کارمیکنه شخصی به نام امیر مست بوده بهش تجاوز میکنه شخصیت رمان کیا رش وسارا دررمان نقش دارند نام رمان چیه ممنون میشم اگه بزارید

آتی

کاربر سایت
کاربرسایت
تاریخ ثبت‌نام
17 ژانویه 2021
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
10
یه رمان بود پسره چون عشقش مرده بود میخواست خود کشی کنه دختره تو ماشین دیدش که حالش خیلی خرابه بهش یه کاغذ دادو گفت بهم زنگ بزن و وقتی پسره میخواست خودکشی کنه یاده دختره افتاد و بهش زنگ زد و این شد که عاشقه هم شدن اینم یادمه ک دختره پدر مادرشو قبلا از دست داده بود

*زهرا بانو*

مدیر ارشد سایت
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
15 ژانویه 2021
ارسالی‌ها
1
پسندها
14
امتیازها
20
یه رمان بود پسره چون عشقش مرده بود میخواست خود کشی کنه دختره تو ماشین دیدش که حالش خیلی خرابه بهش یه کاغذ دادو گفت بهم زنگ بزن و وقتی پسره میخواست خودکشی کنه یاده دختره افتاد و بهش زنگ زد و این شد که عاشقه هم شدن اینم یادمه ک دختره پدر مادرشو قبلا از دست داده بود
تمنا برای نفس کشیدن رو چک کنید*-*

Z.A

کاربر سایت
کاربرسایت
تاریخ ثبت‌نام
17 ژانویه 2021
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
10
سلام
من این رمانو قبلا خوندم ولی متآسفانه اسمش یادم نمیاد خلاصش این بود که داداش دختره معشوقه پسره رو میکشه داداش دختره میوفته زندان بعد زنگ می زنند به پسره تا بیاد برا دادگاه دختره و پسره قبل از دادگاه یک برخوردی باهم در پارک داشتن که تو این برخورد دختره یک سیلی به پسره میزنه تو دادگاه پسره وقتی میبینه کسی که معشوقشو کشته داداش همون دختره هست رضایت نمیده تا ازش انتقام بگیره دختره برا اینکه رضایت بگیره میره هتل اقامت پسره و اونجا پسره میگه اگر با من ازدواج کنی رضایت میدم دختره هم قبول میکنه و ادامه ماجرا
لطفاً اگر کسی اسمشو می‌دونه بگه ممنون میشم❤️

موضوعات
نویسنده مطلب عنوان تالار پاسخ‌ها تاریخ
roya.moghadami پیداکردن مشخصات کامپیوتر در ویندوز 10 مطالب کاربردی کامپیوتر 0

موضوعات

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 11) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 0, کاربران: 0, مهمانان: 0)

بالا