• سلام دوستان سایت را می فروشم هر کسی خواست در تلگرام پیام بده
    @milad193
    ثبت نام ورود

**پیداکردن رمان‌های بی‌نام**

مهسانوروزی

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
8
سلام دوستان دنبال دوتا رمانم اولی یه دختری که داداشش با عشقش فرار میکنه و برادر اون دختر ی که با داداشش فرار کرده که فک کنم اسمش فرهاد بود میره سراغ خاهره پسره ومیاره خدمتکار خونشون میکنه واذیتش میکنه
اون یکی دختری که پرستار بچه کوچیکی به اسم بهروز میشه و بین دختره وپدر بچه علاقه شکل میگیره بنا به دلایلی دختره یه روز میخاد بزاره بره پسره میگه اگه بری دیگهت نمیزارم بچه رو ببینی ومجبورش میکنه بااخاش بره خارج از کشور
رمان تازیانه وعشق رو چک کن برای اولی

negar.kh

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
یک رمانی بود که اسم دختره یادم نمیاد اما یه خانواده فقیرن که یه خواهر داره بعد دختره با پسر عموش به خاطر فقر ازدواج میکنه و توی یه تصادف کور میشه و از پسر عموش طلاق میگیره و بعد یه دوستی به نام سمین پیدا مبکنه که برادر سیمین حاضر پول عمل رو بده و کم کم یه عشقی بین سیاوش و ابن دختره پدیدار میشه اگه کسی اسمشو میدونه لطفا بگه

negar.kh

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
یک رمانی بود که اسم دختره یادم نمیاد اما یه خانواده فقیرن که یه خواهر داره بعد دختره با پسر عموش به خاطر فقر ازدواج میکنه و توی یه تصادف کور میشه و از پسر عموش طلاق میگیره و بعد یه دوستی به نام سمین پیدا مبکنه که برادر سیمین حاضر پول عمل رو بده و کم کم یه عشقی بین سیاوش و ابن دختره پدیدار میشه اگه کسی اسمشو میدونه لطفا بگه
اسم پسر عموش هم وحیده

romin

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
2
سلام یه رمانی بود اسم دختره فکر کنم نازگل بود پسره مغرور خودخواه که دختره میره منشیش میشه اینم همش اینو می زنه اخرش عاشق هم میشن

romin

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
2
کسی هم اگه رمانی که تنبیهی باشه مجازاتی باشه می شناسه معرفی کنه لطفا

Lvy

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
2
دوستان سلام
یه رمانی بود که دختره با پسره که اسمش هومن بود یه نسبت فامیلی داشت.فکر کنم پدربزرگ دختره میشد دایی پسره. هومنم تو یه کارخونه ای مشغول به کار بود و دختره ام معرفی کرد که بیاد همونجا کار کنه
یهو پدربزرگ فوت میکنه و بحث ارث و میراث وسط میاد احتمال میدم

sohafar

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
1
سلام من دنبال یه رمان هستم که دختر داستان با عمه اش زندگی میکنه که عمش دوتا پسر داره و دختر داستان عاشق پسر اخریه هست ک ازدواج کرده فلج هم شده زنشم خانم خوبی نیست فکر کنمن عمه اش صدای دختره بزنه پنبه یا پوپک دقیق نمیدونم
ممنون

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

بالا