• سلام دوستان سایت را می فروشم هر کسی خواست در تلگرام پیام بده
    @milad193
    ثبت نام ورود

**پیداکردن رمان‌های بی‌نام**

Fateme amin

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
سلام من دنبال یه رمانم که دختره با خانواده از خارج میان تو باغ پدربزرگش زندگی میکنن عاشق یه پسره میشه ولی پسر خالش بهش تجاوز می‌کنه مجبور میشه با پسر خالش ازدواج کنه اسم پسر خالش سروش بود بعد ازدواج بچه دار میشن پسره ولش میکنه

Mahsa.mm

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
با سلام خدمت تمامی عزیزان

هدف این تاپیک پیدا کردن رمان هایی هست که اسمش رو فراموش کردید، به قوانین پایبند باشید در غیر این صورت تاپیک بسته میشه.
قوانین :

●تاپیک برای پیدا کردن رمان های گمنام میباشد پس لطفا معرفی یا درخواست رمان نداشته باشید!

●برای پیدا کردن رمان مد نظرتون فقط کافی خلاصه ای از رمان یا نکته های بولد اون‌ رمان که یادتون هست رو بنویسید.

●دوستانی که میخوان کمک کنند و اسم رمان رو میدونند اول نگاه کنند ببینن قبلا پاسخ داده نشده باشه .

●برای پاسخ دادن از*نقل قول کردن* پست شخص مذکور استفاده کنید و از بیان کردن احساسات شخصی (وای عالی بود رمانش ...بهترین‌رمانی ک من خوندم حتما بخون و...)
جدا خوددداری کنید!

●لطفا در صورتی نقل قول کنید که اسم رمان رو میدونید و از زدن پست اسپم(پست بیهوده) بپرهیزید.

●برای تاکید بر پیدا کردن رمان لازم نیست ۱۰ بار خلاصتون بفرستید و یا پست خواهش بزنید اگر‌کسی بدونه حتما پاسختون رو خواهد داد.

با تشکر از همکاری شما عزیزان
سلام. حدودا ۱۵سال پیش یه رمان از کتابخونه مدرسه گرفتم. در مورد هوایی بود سبز رنگ که نمیشد توش بدون ماسکای خاص نفس کشید و یه نفر سعی میکرد از اونجا فرار کنه و در مورد این هوای سبزو.. بدونه
دیگه ازش چیزی بیاد ندارم. میشه بهم کمک کنینممنون میشم

Elahe eb

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
من دنبال یه رمانیم که شخصیت اصلی داستان دختری به اسم خورشیده که با پدر معتادش زندگی میکرده و با کار تو موسسه خدمات نظافتی هزینه زندگی واعتیاد پدرشو در میاورده که بعد تو یکی از خونه هایی که واسه کار رفته بود چند نفر به تجاوز میکنن و بعد چند روز که از بیمارستان مرخص میشه میاد خونه بهش میگن باباش فوت شده

Baran tanha

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
سلام من دنبال یه رمانی میگردم که دخترو پسری عاشق هم میشن اما پسره میمیره چند سال بعد خواهر زاده پسره که اونم پسره به به عنوان راننده میاد خونه دختره و عاشقش میشه پسره چند سال از دختره کوچیکتره

Baran tanha

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
سلام دوستان وقت بخیر
من دنبال یه رمانی هستم که دخترو پسره عاشق هم میشن اما پسره میمیره و چند سال بعد خواهر زاده پسره به عنوان راننده میاد خونه دختره و عاشق دختر میشه وپسره چند سال ازش کوچکتره

BTS

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
سلام من دنبال یه رمانم که دختری بود که عاشق پسری بود اون پسره به دختره مهارت رظمی یاد میده بعد با صحنه سازی پسره میمیره و دختره برای انتقام پسره فرار میکنه و دشمنانش دنبال کلیدی بودند که فکر میکردند پیش دختره هست و دختر رو میدزدن و دختر طبق ماجرایی فرار میکنه و کلید پیش کس دیگه ای هست
لطفا لطفا اگه کسی میدونه اسمش بگه خیلی دنبالشم

BTS

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
سلام من دنبال یه رمانم که دختری بود که عاشق پسری بود اون پسره به دختره مهارت رظمی یاد میده بعد با صحنه سازی پسره میمیره و دختره برای انتقام پسره فرار میکنه و دشمنانش دنبال کلیدی بودند که فکر میکردند پیش دختره هست و دختر رو میدزدن و دختر طبق ماجرایی فرار میکنه و کلید پیش کس دیگه ای هست
لطفا لطفا اگه کسی میدونه اسمش بگه خیلی دنبالشم
لطفا اگه کسی میدونه جواب بده واقعا فکرم درگیر کرده

Shiva.6768

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
رمان میخوندم داستان درباره دختری بود که به یه خواب میره و اونجا تمام ادمای دنیا مرده بودن و با پسری اشنا میشه که دکتر بود و یک پسر بچه کوچیک هم توی داستان بود بعد که از خواب بیدار شد تونست اون دکتر رو پیدا کنه و....

ایمو

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
1
رمان میخوندم داستان درباره دختری بود که به یه خواب میره و اونجا تمام ادمای دنیا مرده بودن و با پسری اشنا میشه که دکتر بود و یک پسر بچه کوچیک هم توی داستان بود بعد که از خواب بیدار شد تونست اون دکتر رو پیدا کنه و....
شروع از پایان

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

بالا