• به انجمن شگفت انگیز رمان ایران بپیوندید و رمان های زیبای خود را در انجمن به اشتراک بگذارید
    به ما کمک کنید تا جامعه خود را توسعه دهیم :)
    ثبت نام ورود

قوانین ! قوانین کلی انجمن !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MoNsTeR

کاربر سایت
کاربرسایت
عضویت
21 September 2017
ارسال ها
272
امتیاز واکنش
17,433
امتیاز
95
به نام خالق هستی
با تشکر از اینکه انجمن رمان ایران را برای فعالیت انتخاب کردید. جهت حفظ نظم و راحتی کاربران قوانینی وضع شده اند که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند. این قوانین به صورت کامل در این نوشته منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کند. بنابراین جهت مشاهده آخرین به روز رسانی قوانین سایت که ممکن است به هر نحوی به اطلاع کاربران برسد دقت فرمایید. این قوانین بلااستثنا می باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله کاربران تازه وارد، فعال و مدیران انجمن و ... اجرا خواهند شد.

حفظ حریم شخصی کاربران

- اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام از جمله ایمیل، آی پی و ... نزد مدیریت سایت محفوظ است و از ایمیل کاربران استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.

- لطفا در ارائه اطلاعات شخصی (نام واقعی، شماره تماس، محل کار و ...) خود به دیگر کاربران دقت کنید. استفاده از تصویر شخصی در تصویر کاربری، امضا و ... مانعی ندارد. لطفا دقت فرمایید در صورت هر گونه سواستفاده، رمان ایران هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

قوانین ثبت نام

1-1:
کاربران می بایست در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب برای نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده نام کاربری نامناسب، ویرایش صورت گرفته و حساب کاربری شخص برای همیشه مسدود می گردد.

2-1: حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگلیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.

3-1: امکان لغو عضویت بعد از ثبت نام، توسط خود کاربر یا مدیریت وجود نخواهد داشت.

پیشنهاد : در صورتی که می خواهید دیگر در انجمن فعالیت نداشته باشید ، اکانت خود را شخصی سازی کنید .

4-1: لطفا در هنگام ثبت نام آدرس ایمیل را به صورت صحیح وارد نمایید و از وارد نمودن آدرس ایمیل های نامعتبر خودداری فرمایید. زیرا ایمیل فعال سازی حساب کاربری، ایمیل اطلاع رسانی سایت، ایمیل فراموشی رمز، اهراز هویت کاربر، اشتراک در انجمن و ... به آدرس ایمیل ثبت نامی ارسال خواهند شد.

5-1: لطفا از ایجاد بيش از يک حساب کاربری در سايت خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب کاربری از طرف کاربر، کلیه اکانت های کاربر مسدود خواهد شد.

نکته : ایجاد حساب ثانویه یا بیشتر به هر دلیلی اعم از فراموشی رمز اکانت قبلی ، تغییر هویت و ... ممنوع بوده و بدون تذکر و توضیح اضافه ، تمامی اکانت های شخص مسدود خواهد شد. در صورت مشکلاتی مانند فراموشی رمز یا پیگیری حساب مسدود شده از طریق تماس با ما یا ایمیل سایت با مدیران در ارتباط باشید.

6-1: ایجاد نام کاربری مشابه نام های کاربری مدیران سایت، کاربران ویژه و عضوهای قدیمی سایت و سوء استفاده از نام ها مجاز نمی باشد و در صورت شکایت دیگر کاربران به تشخیص تیم مدیریت برخورد لازم انجام خواهد شد.

نکته: در انتخاب نام کاربری خود نهایت دقت را به خرج دهید . تنها در مواردی نام کاربری تغییر پیدا خواهد کرد.

7-1: در صورتی که به هر دلیل حساب کاربری قبلی شما در سایت توسط مدیران مسدود شده است از ثبت نام مجدد با اطلاعات جدید خودداری فرمایید. در این زمینه می توانید از طریق قسمت "تماس با ما" و با ایمیل سایت (درج شده در پایین سایت) پیگیر حساب کاربری قبلی باشید.

8-1: در هنگام ثبت نام کلیه اطلاعات حساب خود را به صورت صحیح وارد کنید.

قوانین عمومی

1-2:
انجمن رمان ایران تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لطفا در زمان ارسال مطلبی در سایت، به قوانین کشور و نیز پرهیز از بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در فهرست مصاديق محتوای مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه ای)، دقت لازم و کافی را مبذول فرمایید. بدیهی است مطالب خلاف این قوانین حذف و دسترسی کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

2-2: جهت ارسال پست و تاپیک و نیز هر گونه مطلب و پیام حتما از زبان شیرین فارسی استفاده نمائید. ارسال به صورت فینگلیش، انگلیسی و سایر زبان ها و کاراکتر های بیگانه مجاز نمی باشد.

3-2: رعایت ادب و احترام به کاربران و مدیران سایت و استفاده از کلمات مناسب و مودبانه جهت ارسال هر نوع مطلبی در سایت ضروری می باشد. بدیهی است در صورت مشاهده عدم رعایت این بند از قوانین با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

4-2: لطفا در هنگام ايجاد تاپيک يا مطرح کردن سوالات خود، تالار و بخش مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در تالارهای نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد.

5-2: کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغام هاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال، مشکل و يا پيغام ايشان باشد.

6-2: لطفا از ارسال تاپيک هاي تکراري جدا خودداري فرماييد. قبل از ايجاد تاپيک جدید و يا طرح سوال با استفاده از گزينه جستجو از عدم وجود مطلب مورد نظر در انجمن ها مطمئن شويد. ایجاد یک تاپیک در بخش های مختلف به صورت تکراری اکیدا ممنوع می باشد.

7-2: لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري در تاپیک ها خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد، تمامي آن ارسال ها حذف خواهند شد و اكانت وي نيز در اولين فرصت برای همیشه مسدود خواهد شد.

نکته: توجه کنید که در بن شدن اکانت به علت تبلیغات ، هیچ بخششی در کار نخواهد بود.

8-2: لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. در نظر داشته باشید سایت دارای بخش های آموزشی است و امکان مطرح شدن سوال های ابتدایی از طرف کاربران وجود دارد. لذا ارسال پستهای تمسخر آمیز، دلسرد کننده و موارد مشابه ممنوع می باشد.

9-2: سواستفاده از امکانات سایت مانند پیغام خصوصی، پیغام بازدید کننده، ارسال پست و تاپیک در انجمن ها و ... جهت ارسال اسپم های تبلیغاتی، دعوت برای پیوستن به گروه ها، سایت ها و انجمن های متفرقه، دعوت برای خرید و فروش هر گونه کالا و محصول، سرویس، خدمات و ... اکیدا ممنوع می باشد.

نکته: در صورت مشاهده به شدت با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

10-2: در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران یا مديران سايت، با كاربر متخلف برخورد جدی خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به سایت به صورت دائمی قطع خواهد شد.

11-2: مباحث مربوط به Hack (از ديد منفي) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيداً در سايت ممنوع مي باشد. تنها موارد مثبت، برنامه ها و آموزش موارد امنيتي سيستم و مقابله با هكرها و موارد مشابه که براي کاربران مفيد واقع شود، مجاز است. در صورت عدم رعایت این بند از قوانین دسترسی اکانت خاطی به انجمن مسدود خواهد شد.

12-2: نام کاربري شما تنها متعلق به شماست. از به اشتراک گذاري حساب کاربری خود پرهيز کنيد. در غير اين صورت مسئوليت تخلفات بر عهده شما بوده و در این زمینه هیچ دلیل و توجیهی پذیرفته نخواهد شد.

نکته: در صورت رد و بدل کردن رمز با سایر کاربران ، هم حساب شما و هم حساب کاربر / کاربران دیگر مسدود خواهد شد.

13-2: لطفاً در صورتي که پاسخ سوالی را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ شدن آن مطلب شود پرهیز کنید. در غیر این صورت پست ارسالی اسپم تلقی شده و حذف خواهد شد.

نکته: در بخش کتاب هر گونه ارسالی در رمان و داستان های در حال تایپ توسط دیگر کاربران اسپم بوده و حذف خواهند شد. در صورتی که نظری در رابطه با رمانی دارید از طریق پروفایل یا خصوصی با نویسنده ارتباط برقرار کنید.

14-2: در صورت مشاهده فایل های آلوده، مخرب و مشکوک توسط کاربر در انجمن، بدون اخطار قبلی مطلب فایل فوق حذف و در صورت تشخیص تیم مدیریت، اکانت کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

15-2: براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از تالار ها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل، چت و يا هر طريق ديگري ارتباط داشته باشيد سایت هيچ گونه مسئولیتی در قبال ایجاد مشکلات احتمالی بعدی بر عهده ندارد.

16-2: در صورت مشاهده موارد خلاف قوانین، مورد را از طریق دکمه "گزارش پست خلاف" و یا پیغام خصوصی به مدیران انجمن مربوطه جهت بررسی ارجاع دهید. هر گونه برخورد شخصی کاربر به جای تیم مدیریت و تصمیم گیری در این زمینه مجاز نخواهد بود و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

17-2: هر گونه استفاده ابزاری از امکانات "گزارش پست خلاف " و "تشکر" اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده این مورد، کاربر متخلف از امکانات فوق محروم خواهد شد.

18-2: در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز، مطرح نمودن منازعات و مشکلات شخصی، موارد اعتراض و انتقاد آمیز در رابطه با کاربران و یا تیم مدیریت در انجمن ها، مطلب فوق سريعا حذف و در صورت تکرار مجدد برخورد لازم و کافی با کاربر خاطی انجام خواهد شد.

19-2: ارسال هر گونه پست نامرتبط که به نوعی سبب انحراف تاپیک از موضوع اصلی خود شود مجاز نمی باشد و در صورت تشخیص تیم مدیریت، پست های نامرتبط حذف خواهند شد و برخورد لازم با کاربران خاطی انجام خواهد شد. شروع کننده ی تاپیک در صورت مشاهده موارد فوق تنها مجاز به ارسال گزارش به مدیران انجمن می باشد و هر گونه بحث و برخورد با کاربران خاطی ممنوع می باشد.

20-2: لطفا در جهت حفظ نظم و آرامش و رعایت حقوق دیگر کاربران لطفا هر گونه انتقاد، منازعات، مشکلات و نظرات شخصی خود در خصوص یک کاربر و فعالیت های او ( تاپیک، پست و ...) را به صورت خصوصی با ایشان در میان بگذارید و از مطرح نمودن مطالب فوق به صورت عمومی اکیدا خودداری فرمائید.

21-2: چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا تنها از طريق پيغام خصوصي‌ براي مديريت سايت‌ ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود. همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما با مدیریت سایت در ارتباط باشید.

22-2: هر گونه ارسال های اسپم و پی در پی در جهت افزایش تعداد پست ها در انجمن اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده علاوه در حذف تمامی پست های ارسال شده، اکانت کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

23-2: هر گونه بحث و تبادل نظر در خصوص راه های عبور از فــ یـــ لــــ تــــــر ، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فــ یـــ لــــ تــــــر شده و موارد مرتبط با این موضوع اکیدا ممنوع می باشد.

24-2: آپدیت بی دلیل تاپیکها در تمام بخش های انجمن ممنوع می باشد و در صورت مشاهده پست های اسپم حذف و با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.

25-2: ایجاد نوشته ها یا فایل هایی که از ناقض قوانین کپی رایت هستند، به کل ممنوع می باشد.

26-2: تمامی سوالات و درخواست های راهنمایی کاربران در تمام بخش های انجمن باید در تاپیک ایجاد شده پاسخ داده شود. در هر گونه ارجاع کاربر به پیغام خصوصی، مسنجرها، ارتباط از طریق ایمیل و موارد مشابه اکیدا ممنوع می باشد.

27-2: در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از سایتهای معتبر دیگر می باشید. لطفا مطلب را به صورت کامل و بدون تغییر کپی نموده و در پایان حتما لینک و نام منبع را ذکر نمائید (به دلیل رعایت حق کپی رایت و نیز در صورت وجود مشکل در سایت منبع، کاربران دیگر دچار گمراهی نشوند).

3 - قوانین امضا

1-3:
رعایت ادب و استفاده از جملات مناسب در امضا الزامی می باشد.

2-3: قرار دادن 4 لینک در امضای کاربر مجاز است.

3-3: استفاده از حداکثر 5 سطر در امضا مجاز می باشد.

4-3: حداکثر شماره فونت در امضا "4" می باشد.

5-3: قرار دادن حداکثر 1 تصویر (در سایز متعارف حداکثر ارتفاع 200) در امضا مجاز است.

6-3: قرار دادن لینک سایت های فــ یـــ لــــ تــــــر شده، سایتهای ناقض قوانین کشوری، جرائم رایانه ای ممنوع می باشد (در صورت نقض هر یک از قوانین مربوط به امضا، ابتدا از کاربر خواسته می شود تا امضای خود را ویرایش نماید و در صورت عدم توجه از طرف کاربر، مدیر بدون اطلاع قبلی امضا را ویرایش یا حذف خواهد کرد).علاوه بر قوانین ذکر شده ، ممکن است برخی از تالارها نیز قوانینی داشته باشند که رعایت آنها برای همه کاربران الزامیست.

بروزرسانی در تاریخ 4 فروردین 98
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

بالا