Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

معرفی انیمه با ژانر عاشقانه

PsYcHo

PsYcHo

معاونت کل سایت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
عضویت
21 September 2017
ارسال ها
2,680
Tonari No Kaibutsu-Kun یا My Little Monsterنمیدانم با من موافق هستید یا خیر، اما به نظر من Tonari No Kaibutsu-Kun جزو یکی بهترین انیمه‌های رومنس است و به شما پیشنهاد می‌کنم که حتماً به تماشا‌ی آن بنشینید. یک انیمه با انیمیشن‌های نسبتاً جدید و بروز است. اگر بخواهم این انیمه را در چند کلمه توصیف کنم، باید بگویم: شیرین (درواقع بسیار شیرین)، ناز (داستان عاشقانه بسیار شایان ستایش است که به راحتی شما را جذب خواهد کرد)، بسیار سالم (که امروز نادر است) و بسیار دوست داشتنی. دلایل بسیاری وجود دارد که ثابت کند این انیمه یک شاهکار تمام عیار است، اما من این دلایل را برای‌تان بازگو نمی‌کنم تا خودتان در هنگام تماشای Tonari No Kaibutsu-Kun متوجه‌اش شوید. شیزوکو نام دختری بی احساس است که فقط به درس و مدرسه و آینده‌اش فکر می‌کند. شیزوکو روزی با پسری به نام هارو آشنا می‌شود. روزها و ساعت‌ها پشت یکدیگر می‌گذرند تا این که هارو دیگر به مدرسه نمی‌آید. مدتی میگذرد تا این که شیزوکو تصمیم می‌گیرد که برگه‌های امتحانی را برای هارو ببرد اما…
 
PsYcHo

PsYcHo

معاونت کل سایت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
عضویت
21 September 2017
ارسال ها
2,680
انیمه My Love Story!!
در بسیاری از انیمه‌ها شاید یک فصل کامل طول می‌کشد تا دو نفر به هم برسند، اما «تاکئو» و «یاماتو» در My Love Story یک زوج عاشق معمولی نیستند. تاکئو، پروتاگونیست غیرمعمولی این سریال، شباهت زیادی به یک رییس یاکوزا دارد، شخصیتی که معمولا باب میل دخترهای نوجوان نیست. اما یاماتو بلافاصله عاشق او می‌شود. بدون شک همه‌ی دوستان یاماتو فکر می‌کنند او خل شده است، و به همین ترتیب روابط بین شخصیت‌ها و دوستانشان به یک بخش مهم از داستان تبدیل می‌شود.
3195206-mylovestory1-1024x576.jpg
مهم‌تر از همه، My Love Story رابطه‌ی بین تاکئو و یاماتو را همچنان که شکل می‌گیرد، رشد می‌کند و توسعه می‌یابد را دنبال می‌کند و یکی از آن انیمه‌های رمانتیک «آیا به هم می‌رسند یا نه؟» همیشگی نیست. داستان لذت بخش است و به همه‌ی جوانبی که دوست داریم هم سرک می‌کشد و هیچ کدام را بیش از حد استفاده نمی‌کند. اپیزودهای کریسمس و روز ولنتاین از این جمله هستند. آهنگ تیتراژ این انیمه هم ضمنا یکی از جذاب‌ترین‌ها در سال‌های اخیر است.
 
PsYcHo

PsYcHo

معاونت کل سایت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
عضویت
21 September 2017
ارسال ها
2,680
انیمه orange
خیلی از ما آرزو داریم می‌توانستیم به عقب برگردیم و اشتباهات دوران دبیرستان خود را اصلاح کنیم. نارنجی، داستان «ناهو تاکامیا»ی دبیرستانی را تعریف می‌کند که از خودش در آینده نامه‌ای دریافت می‌کند. نامه‌ای پر از پشیمانی که روز به روز اشتباهاتی که باید اصلاح کند را مو به مو گوشزد کرده است. و همچنین می‌گوید که به دقت مراقب «کاکرو ناروسه» هم‌کلاسی جدید و موردعلاقه‌اش باشد.

3195211-orange-1024x576.jpg
المان‌های سفر در زمان در کنار یک داستان در مورد از دست دادن، دوستی و آن‌چه به معنای واقعی «اهمیت قائل بودن برای دیگری» نامیده می‌شود قرار می‌گیرد. این انیمه به قدر کفایت بالغ است و به شدت تاثیرگذار ظاهر می‌شود. در مورد خودکشی حرف‌های مهمی دارد و از درد پشیمانی می‌گوید. بهترین گزینه برای شما است اگر دنبال چیزی تلخ و شیرین می‌گردید و از داستان‌های عاشقانه‌ی کلیشه‌ای خسته شده‌اید.
 
PsYcHo

PsYcHo

معاونت کل سایت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
عضویت
21 September 2017
ارسال ها
2,680
انیمه Your Lie in April
«دروغ تو در آوریل» یک داستان پرمغز عاشقانه در مورد «آریما کوسی» پیانیست است که زندگی حرفه‌ای‌اش تحت تاثیر یک واقعه‌ی ناگوار به نابودی کشیده شده است. اما رویارویی او با یک ویولونیست با روحی آزاد به نام «کائوری میازونو» باعث می‌شود انگیزه‌های از دست رفته دوباره در او متبلور شوند.

چیزی که این انیمه را جذاب می‌کند، در اکثر اوقات این است که این انیمه بر خلاف انتظار، تمرکز زیادی بر روی رابطه‌ی عاشقانه بین آریما و کائوری ندارد و به جای آن مشکلات شخصی پیچیده‌ی آن‌ها را طوری بیان می‌کند که به هم نزدیک شوند و طبیعی و واقعی به نظر برسد.

3195212-yourlieinapril-1024x576.jpgرابطه‌ی مخرب آریما و مادرش مثل ابری سیاه دور شخصیت و اخلاق او را فراگرفته و روانش را آزار می‌دهد. وقتی انگشتانش کلاویه‌های پیانو را لمس می‌کنند، خاطرات آزاردهنده‌ در مغزش می‌دوند و او را آن‌چنان درگیر می‌کنند که قادر به شنیدن آن‌چه می‌نوازد هم نیست.

آن‌چه کائوری از انرژی خود به او پیشنهاد می‌دهد، راه فرار آریما از وضعیت اسفناکش را نشان می‌دهد و به راهنمای اصلی برای او تبدیل می‌شود. آن‌ها با هم می‌فهمند که موسیقی به چه معنا است و در گذر زمان، برای هم چه معنایی دارند. Your Lie in April همان‌قدر که در مورد عاشق شدن است، به یافتن چیزی برای عشق ورزیدن هم می‌پردازد
 

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 0, کاربران: 0, مهمانان: 0)

بالا