تازه چه خبر
انجمن رمان ایران

سلام مهمان عزیز برای عضویت در انجمن رایگان ثبت نام کنید! پس از وارد شدن، می توانید با اضافه کردن موضوعات و پست های خود، و همچنین تماس با دیگر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، در این سایت شرکت کنید!

  • سال نو می شود، زمین نفسی دوباره می کشد، برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند پرنده های خسته بر می گردند و در این رویش سبز دوباره... من... تو... ما... کجا ایستاده ایم سهم ما چیست؟ نقش ما چیست؟ پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟ زمین سلامت می کند و ابرها درودتان سال نو مبارک...

بررسی بازی Metro Exodus

Hasna

معاونت کل سایت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
راستش را بخواهید با اینکه تنوع محیطی ایجاد‌شده در سه فصل اولیه سال به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما باعث شده تا از حیث اتمسفر و حس و حال بازی فاصله زیادی از ریشه‌هایش بگیرد. به هر حال ما مترو را به‌عنوان مجموعه‌ای می‌شناسیم که خاطراتی فراموش‌نشدنی در قالب قدم زدن در تونل‌های تاریک، نمور و مخوفش برای‌مان رقم زده یا باعث شده تا همواره ترسی ناشی از یک حمله ناگهانی از جانب موجودی جهش‌یافته تبدیل به کابوس‌مان شود.
 

Hasna

معاونت کل سایت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
هوش مصنوعی بازی خیلی وقت‌ها واقعا ضعیف است و دشمنان رفتار احمقانه‌ای نشان می‌دهند
با این حال متاسفانه این عناصر معروف سری مترو، در اکثر دقایق نسخه جدید آن رنگ می‌بازند و با اینکه شکلِ جدید اتمسفر‌سازی بازی بد نیست، اما هرگز به اندازه آن فضای همیشگی مجموعه تاثیرگذار ظاهر نمی‌شود و این مساله باعث فاصله گرفتن بیش از حد بازی از ریشه‌هایش شده است. برای مثال در فصل تابستان، پا در صحرایی داغ و سوزان می‌گذاریم که کاملا در تضاد با محیط‌های همیشگی سری مترو است و حتی با وجود اینکه این مورد به‌خودی خود یک عیب برای بازی نیست، ولی مشکل اینجا است که در این دقایق بازی بیش‌تر از اینکه شبیه به مترو باشد، شبیه به یک نسخه از سری مد مکس است و حتی ماشینی هم در اختیارتان قرار می‌دهد تا شباهتش به مد مکس تکمیل‌تر شود! این مساله در ادامه در فصل پاییز هم تکرار می‌شود و باز شاهد فاصله گرفتن نه‌چندان جذاب بازی از ریشه‌هایش هستیم.
 

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 1) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 0, کاربران: 0, مهمانان: 0)

موضوعات


بالا