• به انجمن شگفت انگیز رمان ایران بپیوندید و رمان های زیبای خود را در انجمن به اشتراک بگذارید
    به ما کمک کنید تا جامعه خود را توسعه دهیم :)
    ثبت نام ورود

ویژه کارگاه انتخاب نام رمان / تمرین نویسندگی

Negarheydari86

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
قبول می کنم

TaNiYa_N

سرپرست بخش کتاب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش کتاب
مدیر تالار ادبیات
امتیاز واکنش
147
داستان در مورد دختریه که مامان باباش اختلاف دارن و دختر ما کوثر خانم تو دانشگاه عاشق یکی میشه ولی نمیدونه اقا ایمان قبلا عتشق این خانم بوده و خیلی وقته تو کف این خانمه و پایان خوش
#عاشقانه #کل کلی #طنز
میشه بگید اسمشو چی بزارم
به حس من ایمان آور

TaNiYa_N

سرپرست بخش کتاب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش کتاب
مدیر تالار ادبیات
امتیاز واکنش
147
سرآشپز دورگه

ژانر : تخیلی
خلاصه:
در مورد یک دختریه که بعد از هیجده سال توی یه خانواده پر از پسر به دنیا می‌آید، بعد از هیجده سال دیگه توسط یک شی ناشناس طلسم می‌شه و در دو زمان حال و گذشته گیر می‌کنه؛ به طوری که دو هفته در گذشته عمرش رو سپری می‌کنه و دو هفته در آینده و زمانی که این طلسم شکسته میشه که...
زندان ثانیه‌ها
یا
طلسم ثانیه‌ها

TaNiYa_N

سرپرست بخش کتاب
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش کتاب
مدیر تالار ادبیات
امتیاز واکنش
147
ژانر: عاشقانه، طنز
خلاصه: یه دختر که آشپزی خیلی خوبی داره و برای پیش رفتش به پاریس سفر می کنه‌. اونجا با کمک دایی دوست پسر خالش( :^/ ) تو یه رستوران معروف شروع به کار می کنه. و سر آشپز رستوران یه پسر دورگه ی فرانسوی ایرانیه.دختر قصه ی ما از این پسره خوشش میاد ولی فقط در همون حد خوش اومده! در ادامه متوجه میشه که پسره عاشقشه ولی اون فقط همون حس دوست داشتن خیلی کم رو بهش داره و...
باورم کن
یا
طعم چاشنی قلبت

نازنین فاطمه طرفی

کاربر سایت
کاربرسایت
امتیاز واکنش
0
ژانر : عاشقانه، پلیسی-جنایی، تخیلی
دنیل عاشق زنشه ولی زنش بیشتر به کارش یعنی پیدا کردن قاتل هاست، اما یه روز یه پرونده بهش می‌خوره که داخل صحنه جرم یه انگشتر عجیب می‌بینه که انگشتر وسوسه‌اش می‌کنه که بندازه توی دستش، و این کار رو میکنه. انگشتر اونو به یه دنیای عجیب می‌بره که...
رینگ جادویی

karman

مدیر تالار بانگ سرا + اشعار
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار بانگ سرا
ناظر رمان
مدیر تالار اشعار
امتیاز واکنش
811
سلاااام
من شاید اسم رمانم رو عوض کنم
ژانر: تراژدی، فانتزی تخیلی
داستان درباره دختریه به اسم جسیکا که بعد ها میفهمه یه دختر ایرانی هستش و اسمش ماهینو هست.
مادر ماهینو ایرانی بوده و به دست جادوگر ها کشته میشه و پدرش به خاطر نجات جون تنها بچش و دخترش ماهینو اون رو به دنیای انسان ها میبره ولی وقتی ماهینو 20 سالش میشه طی اتفاقاتی دوباره برمیگرده تو دنیای پدر و مادرش...

بالا