اتهام بزرگ منصوریان به دبیرکل فدراسیون فوتبال

کسانی که این موضوع را دیده‌اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

• انجمن رمان ایران تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. ★ از قرار دادن هرگونه فعالیتی در انجمن که خلاف شئونات جمهوری اسلامی ایران باشد، خودداری کنید؛ زیرا با فرد خاطی برخورد رسمی می‌شود. ★

HaMed.NM

کاربر شناخته شده
کاربر عادی انجمن
184
3,452
زمان آنلاینی
0
190
دعواهای سرمربی استقلال با روسای فدراسیون فوتبال
که از روز اول لیگ هفدهم ادامه داشت به آخرین
کنفرانس مطبوعاتی این مربی مستعفی هم کشیده شد.

به گزارش "ورزش سه"، در نشست طولانی سرمربی مستعفی استقلال با اهالی رسانه بعد از توقف مقابل ذوب آهن جملاتی از زبان منصوریان پیرامون روسای فدراسیون فوتبال خارج شد که می تواند بازتاب گسترده ای داشته باشد. جملاتی که با دقت به آنها می توان گفت علیرضا منصوریان برخی نتایج و اتفاقاتی که برایش در این هفته ها رخ داد را به گردن فدراسیون فوتبال و دبیرکل انداخته است.

اختلافات منصوریان با روسای فدراسیون فوتبال به ابتدای فصل و اردوی تیم امید برمی گردد؛ جایی که سرمربی استقلال با وجود این که تیمش بازی رسمی نداشت مانع اضافه شدن سه ملی پوش امید خود به این تیم برای بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا در قرقیزستان شد تا امیرحسین پیروانی و شاگردانش در غیاب مجید حسینی، امید نورافکن و مهدی قائدی با تراژدی بزرگی روبرو و از مسابقات حذف شوند.

تبعات این اتفاق دامن گیر استقلال شد چون کمیته اخلاق بنا به شکایت دبیرکل فدراسیون فوتبال و کمیته تیم های ملی رای به محرومیت عجیب سه جوان استقلال داد تا آنها در سفر به آبادان و افتتاحیه لیگ هفدهم غایب باشند. غیبتی که به ضرر منصوریان تمام شد و آبی ها با شکست در برزیل ایران دوباره از همان روز نخست وارد بحران شدند. منصوریان در ابتدای نشست مطبوعاتی طوری صحبت کرد که انگشت اتهام را رو به سمت فدراسیون و انتقام شخص ساکت از خودش برود.

منصوریان با اشاره به تماس ساکت با بهتاش فریبا، از ساکت نقل کرد که گفته: فوتبال ادامه دارد. (به این معنا که در ادامه مشخص می شود به اصطلاح کت تن کیست). سرمربی مستعفی استقلال در بخشی از صحبت های خود گفت:« از فدراسیون فوتبال هیچ وقت نمی گذرم، به خصوص از آقای ساکت چون الان متوجه شدم بهتاش فریبا به من چه گفت. اتفاقا گفتم آقا بهتاش دیرگفتی و ای کاش زودتر می گفتی. می توانم به جرات بگویم یک آفساید می تواند یک زندگی را تمام کند».

سرمربی مستعفی استقلال با اشاره مستقیم به دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد:« من اگر اسم آقای ساکت و روسای فدراسیون فوتبال را بر زبان آوردم چون به چشم دیدم یکسری اتفاقات وحشتناک را. این که به تیمم چه ظلم هایی شد. در سفر به آبادان بدون بازیکن رفتم چون سه مهره تیم را محروم کردند. نمی دانم بعد از اتفاقات آبادان گناه کسی را پاک کنم یا نه؛ اما خدایا من را ببخش. در هفته دوم مقابل استقلال خوزستان گل صحیح ما را آفساید گرفتند و امروز هم گل آفساید را درست اعلام کردند تا استقلال با من برنده نشود. واقعا برای خودم این اتفاقات عجیب است، چون من الان 4 تا 5 امتیاز دارم و با این شش امتیاز که از ما با دو پرچم بالا بردن و نبردن گرفتند می توانستیم استقلال را در جایگاه دوم جدول بنشانیم.

این جملات معنای واضحی دارد. آنقدر واضح که رسیدگی به آن باید در دستور کار مطبوعات ورزشی و تک تک خبرنگاران باشد. آیا واقعا منظور ساکت از تماس تلفنی با بهتاش فریبا انتقام جویی بوده است؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nirvana
موضوعات مشابه
نویسنده موضوع عنوان تالار پاسخ‌ها تاریخ
ErIhA **اعدام دو خون اشام به اتهام ۱۳ قتل ** حوادث 0
ErIhA °<<گل اقا >>به اتهام سرقت دستگیر شد° اخبار روز 0
مهدیه معرفی رمان گتسبی بزرگ عاشقانه 0
afsson اخبار تفاوت سطح بازيكنان مشكل بزرگ تراكتور فوتبال داخلی 0
Asteria ابوریحان بیرونی دانشمند بزرگ ایرانی چگونه قاره آمریکا را کشف کرد؟ تاریخ جهان 0
silvermoon ریسک‌های بزرگ هالیوود در ۱۰ سال گذشته خارجی 0
Asteria مطهری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس: پیروانی فقط از حق پرسپولیس دفاع کرده/ با کوچک کردن همدیگر بزرگ نمی‌شوید فوتبال داخلی 0
Niaz.kh کولوسئوم رم بزرگ‌ ترین آمفی‌ تئاتر جهان شهرسازی 1
Asteria کوروش بزرگ هخامنشی در پژوهش تاریخ متفرقه 0
Asteria قحطی بزرگ ایران در جنگ جهانی اول تاریخ جهان 0
Asteria ایران دشمنی بزرگ تر از روسیه در طول تاریخ نداشته! تاریخ جهان 0
Asteria حدیث پیامبر اسلام درمورد شاهنشاه کوروش بزرگ متفرقه 0
Asteria لقب برخی از شهرهای بزرگ ایران در دوره‌ی زندیه و قاجار ! متفرقه 0
Asteria دعای داریوش بزرگ متفرقه 0
Asteria سیاست های دینی داریوش بزرگ چگونه بود؟ ادیان و آیین ها 0
Asteria چهار کار بزرگ داریوش که از نظر تمام مورخین دارای ارزش بسیار است. تاریخ ایران 0
E_hA ترامپ: رسانه‌ها «کرونا» را بزرگ می‌کنند سیاسی 0
E_hA جملات حکیم ارد بزرگ | انجمن رمان ایران یک فنجان فلسفه 145
HASNA شرکت‌های بزرگ چگونه از داده‌های شما استفاده می‌کنند؟ هوش مصنوعی 0
♧~HaavusH _Rad~♧ طراحی های بزرگ سال 2019 تاریخ و مبانی معماری 0
zahra.78 چالش ها و مزایای کشت یونجه به روایت یکی از کشاورزان بزرگ گل و گیاه 1
E_hA مشکل بزرگ بارسلونا: کوتینیو خریداری ندارد. فوتبال خارجی 3
♧~HaavusH _Rad~♧ دیدنی های شهر باث، حمام بزرگ اروپا اروپا 0
♧~HaavusH _Rad~♧ دیدنی های شهر باث، حمام بزرگ اروپا اروپا 0
☆^دوستدار_زندگی^☆ ژاکلينا بريدو جوان ترين و جذاب ترين مادر بزرگ جهان مطالب جالب و دانستنی ها 0
HASNA ساحل صخره ای (دریای بزرگ) سیستان و بلوچستان 0
REYHANEH پنج امپراطوری بزرگ جهان تمدن و باستان شناسی 0
ღM¡ss☆Fat¡ღ مذهبی با توجه به آيات قرآن، بزرگ ترين معجزه پيامبران چه بود؟ مسائل دینی و مذهبی 0
|AräM| داستان کوتاه ساعت بزرگ داستان های کوتاه خارجی 0
PsYcHo بزرگ ترین کهکشان نجوم 0
f.paria بیوگرافی زندگینامه سقراط، فیلسوف بزرگ یونانی بیوگرافی دانشمندان 0
Incisive ۱۰ نقل و انتقال بزرگ والیبال جهان در سال ۲۰۱۸ سایر ورزش ها 0
Incisive حسرت بزرگ برای استقلال؛ منصوریان ستاره گلزن را سوزاند فوتبال داخلی 0
Incisive دغدغه بزرگ برانکو در پرسپولیس فوتبال داخلی 0
Incisive واکنش اینستاگرامی کی‌روش به برد بزرگ فوتبال خارجی 0
Incisive بحران بزرگ در اردوی اسپانیا/ کاپیتان راموس مقابل دیگر ستاره‌ها! فوتبال خارجی 0
Incisive بازتاب شوک بزرگ به اسپانیا در رسانه‌های معتبر/ ردپای مادرید درخیا*نتبه لاروخا فوتبال خارجی 0
Incisive پرتغال، بازنده‌ی بزرگ/ جهانبخش، پدیده جام فوتبال خارجی 0
Incisive شکست بزرگ برای مراکش در آستانه جدال با ایران فوتبال خارجی 0
Incisive ظلم بزرگ به رونالدو فوتبال خارجی 0
Incisive معمای بزرگ برای برانکو/ مسلمان چطور به اینجا رسید؟ فوتبال داخلی 0
ErIhA پدر بزرگ و نوه در استخر کشاورزی غرق شدند. حوادث 0
PsYcHo شکست السد در بزرگ ترین بازی فصل قطر فوتبال خارجی 0
Lovelydog بزرگ ترین غار دست کند ایران کردستان 0
Asteria مشاهده لکه بزرگ در سطح یک ستاره غول سرخ نجوم 0
Incisive شرط عجیب و غریب برای تمدید قرارداد «ف-ک» بزرگ؟ فوتبال داخلی 0
Asteria سرنخ تازه ای از علت بزرگ شدن مغز انسان زیست شناسی 0
Asteria فرازمینی‌ ها و شگفتی های کیهان آیا حیات هوشمند بعد از انجماد بزرگ و پایان جهان می تواند زنده بماند؟ نجوم 0
Asteria بزرگ ترین ستاره نجوم 0
Asteria مهبانگ( انفجار بزرگ) فیزیک 0