احضارات و تسخیرات

کسانی که این موضوع را دیده‌اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

  • انجمن رمان ایران تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. ★ از قرار دادن هرگونه فعالیتی در انجمن که خلاف شئونات جمهوری اسلامی ایران باشد، خودداری کنید؛ زیرا با فرد خاطی برخورد رسمی می‌شود. ★

Asteria

مدیر بازنشسته
بازنشسته انجمن
3,654
7,637
زمان آنلاینی
7m
480
22
✅ احضارات و تسخیرات
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
این مطالب رو از روی کتاب هایی که متاسفانه بسیار زیاد شده مثل طم طم هندی , تسخیرات سلیمانی , احضارات شیخ سکاکی و… کپی برداری میکنند که من اینجا سعی میکنم تا حدی که امکان پذیر باشه راه های درست رو بهتون نشون بدم .
این احضارات و تسخیراتی که در همین کتاب هایی که عنوان کردم اومده معمولا اشتباهه و درصد کمی از اونها درست هستند که عزیزان این رو باید بدونند که این احضارات وتسخیرات برای کسانی هست که در زمینه علوم ماورالطبیعه به مراحل بالایی رسیدند و درست و غلط انها رو تشخیص میدهند .
تفاوت احضار با تسخیر
❗️ احضار یعنی اینکه شما برای رفع مشکلی و یا پرسیدن سوالی یکی از موجودات ماورایی رو صدا میکنید و بعد از گرفتن جوابتون اون موجود رو بر میگردونید , در اصل احضار یک تماس زودگذر و موقتیه .
❗️در تسخیر یک موجود ماورایی رو احضار میکنید و اون رو وادار میکنید تا برای همیشه یا مدت زمان طولانی دربند و اختیار شما باشه
انواع موجودات ماورایی در این اعمال
‼️ حالا در مورد موجوداتی که میخوایم در مورد احضار و تسخیرشون صحبت کنیم :
1⃣ جن
2⃣ روح
3⃣ همزاد
4⃣ فرشته (ملک)
جن
❗️ شامل جن , پری , دیو و… میشه . جن ها رو میشه احضار و تسخیرکرد . البته اونها درجه بندی دارند از ضعیف تا بسیارقوی , از دین دار تا کافر و … .
⚪️ روح
❗️ روح که همون ارواح انسانهای فوت شده است که اونهارو فقط میشه احضار کرد
⚫️ همزاد
⁉️ متاسفانه در چند تا از این وبلاگها دیدم که از احضار و تسخیر همزاد مطالبی رو گذاشتند و نمیدونم این مورد را از کجا آوردند . عزیزان باید بدونند که همزاد رو نه میشه احضار کرد و نه میشه تسخیر کرد . متاسفانه باز چند جا دیدم که همزاد رو جزو جن ها به حساب اوردند , این رو باید شما بدونید که همزاد جزو جن ها نیست و خلقت متفاوتی داره , چه ذات همزاد و چه انرژی اون با جن ها بسیار فرق داره . همینجا بهتره این رو به شما بگم که همزاد ذاتا دشمن انسانه و دشمن بسیار قدرتمندیه واگر در کنار انسان باشه مشکلات عدیده ای رو برای انسان بوجود میاره .
‼️ برخلاف جن ها راههای بسیار کم و محدودی برای مقابله و عقب روندن همزاد وجود داره که اون هم کار هرکسی نیست , آدم بسیار خبره میخواد .
فرشته (ملک)
‼️ احضار و تسخیر اونها بسیار مشکله چون اونها ذاتا موجودات خوبی هستند و کسی که آنهارو صدا میکنه باید انسان بسیار درستکار و خوب با انرژی خیلی بالایی باشه و در کارهای خیر فقط میشه از اونها استفاده کرد . این رو عزیزان باید بدونند که اگه در حد و اندازه ملک نباشند و یا ادم درستی نباشند و دست به احضار یا تسخیر اونها بزنند آنها نمی آیند ودر صورت تکرار به اون شخص اخطار میدهند و در صورت ادامه دادن اتفاقات بدی برای شخص می افته … .


—------------------------------------
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: PsYcHo، Mobina و کوکیッ

Mobina

مدیر بازنشسته
بازنشسته انجمن
133
3,170
زمان آنلاینی
0
190
بیشتر مواقع ب جای اینکه روح احضار بشه جن احضارمیشه مواظب باشید!
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: PsYcHo و Asteria

کسانی که این موضوع را دیده‌اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)