اپلیکیشن‌هایی برای مدیریت بهتر وظایف و بهینه‌سازی زمان کار

کسانی که این موضوع را دیده‌اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

  • انجمن رمان ایران تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. ★ از قرار دادن هرگونه فعالیتی در انجمن که خلاف شئونات جمهوری اسلامی ایران باشد، خودداری کنید؛ زیرا با فرد خاطی برخورد رسمی می‌شود. ★

HASNA

معاون بازنشسته
بازنشسته انجمن
3,426
6,795
زمان آنلاینی
0
270
21
اگر در آخر روز کاری با این سوال مواجه شدید که این همه زمان چگونه سپری شد؟ پس شما نیز مشکل مدیریت زمان دارید. نبود سازماندهی و نظم و حواس‌پرتی‌ها مشکلات مربوط به کمبود وقت را پدید می‌آورند. احتمالا زمان ارزشمند زیادی را برای مدیریت و زمان‌بندی کارهای خود صرف می‌کنید؛ در صورتی‌که می‌توان با استفاده از ابزارهای روز و تکنولوژی مدیریت کارها را به‌طور اتوماتیک برنامه‌ریزی کرد.

برنامه‌‌‌های پیش رو ۱۷ مورد از بهترین برنامه‌های مدیریت زمان هستند؛ تا با استفاده از آن‌ها با تعویق و بی‌برنامگی خداحافظی و به کارایی سلام کنید. این برنامه‌ها همچنین به برقراری ارتباط آسان‌تر کمک خواهند کرد.

۱. Slack – پیام رسانی همزمان برای تیم‌ها
Slack ، هم‌تیمی ها را از طریق کانال‌ها، چت روم‌های اختصاصی و پیام‌های مستقیم به یکدیگر متصل می‌کند. به این صورت، به اشتراک‌گذاری فایل‌ها و ذخیره سازی داده بسیار آسان می‌شود و همچنین تعدادی سرویس یکپارچه سازی نیز به همراه خود دارد تا کار روی پروژه‌ها را آسان‌تر کند. با این ابزار، ه‌راحتی با تیم خود ارتباط برقرار کنید تا اهداف فروش و کارهایی که بایستی انجام شوند را ایجاد کنید.
۲. TweetDeck – توییت های خود را مدیریت کنید
TweetDeck به کاربران این امکان را می‌دهد تا حساب توییتر خود را مدیریت کنند. می‌توانید ستون‌هایی ایجاد کنید تا منشن‌ها، دایرکت‌ها، هشتگ‌ها و توییت‌ها را از هرطرف دلخواه، دنبال کنید. همچنین می‌توانید توییت های خود را زمان‌بندی کنید تا به ترتیب دلخواه شما منتشر شوند.
3. yesWare Email Templates – ارسال ایمیل با یک کلیک
دیگر لازم نیست که یک پیام تکراری را بارها و بارها بازنویسی کنید. با این برنامه، می‌توانید ایمیل‌های خود را برای دسترسی سریع درون gmail و outlook ذخیره کنید. این الگو ها شامل مواردی از قبیل فیلدهای تکراری هستند.
. gmail-delay-send – ارسال در زمان درست
با این ابزار، ارسال ایمیل در جیمیل را زمان‌بندی کنید. حتی می‌تواند منطقه‌ی زمانی مقصد پیام شما را نیز در نظر بگیرد. این ابزار امکانی را فراهم می‌کند که هرگاه وقتتان آزاد است پیامی را بنویسید و هرگاه که زمان مناسب فرا رسید، به‌صورت خودکار آن را ارسال کنید.
۵. Focus@Will
اگر برای تمرکز در بازه زمانی خاصی دچار مشکل هستید این برنامه می‌تواند چاره‌ساز باشد. این برنامه مدیریت زمان از علوم مغزشناسی و موسیقی بهره می‌برد تا کارایی بیشتری داشته باشد. تحقیقات نشان داده که موسیقی روی مدارهای نورونی مغز در نواحی مرتبط با حافظه، تجزیه و تحلیل و خلاقیت تاثیر گذار است.
۵. Focus@Will
اگر برای تمرکز در بازه زمانی خاصی دچار مشکل هستید این برنامه می‌تواند چاره‌ساز باشد. این برنامه مدیریت زمان از علوم مغزشناسی و موسیقی بهره می‌برد تا کارایی بیشتری داشته باشد. تحقیقات نشان داده که موسیقی روی مدارهای نورونی مغز در نواحی مرتبط با حافظه، تجزیه و تحلیل و خلاقیت تاثیر گذار است.
۶. rescueTime – از بین بردن حواس پرتی‌ها
کار بیشتری انجام دهید. این برنامه به شما گزارشی دقیق و باجزئیات ارائه می‌دهد. در این گزارش وبسایت‌هایی که بیشتر از بقیه از آن‌ها بازدید می‌کنید، مشخص می‌شوند. با محدود کردن زمانی که باید صرف یک وبسایت خاص کنید زمان بیشتری بدست آورید.
۶. rescueTime – از بین بردن حواس پرتی‌ها
کار بیشتری انجام دهید. این برنامه به شما گزارشی دقیق و باجزئیات ارائه می‌دهد. در این گزارش وبسایت‌هایی که بیشتر از بقیه از آن‌ها بازدید می‌کنید، مشخص می‌شوند. با محدود کردن زمانی که باید صرف یک وبسایت خاص کنید زمان بیشتری بدست آورید.
۷. Focus Booster
این برنامه مدیریت زمان، با استفاده از تکنیک pomodoro کمک می‌کند تا از حواس‌پرتی‌های احتمالی اجتناب کنید. شما در بازه های ۲۵ دقیقه‌ای با زمانی برای استراحت بین آن‌ها کار می‌کنید. شما می‌توانید کارایی و همچنین زمان استراحت خود را در برگه های زمانی مرور کنید تا متوجه شوید که روز خود را چگونه گذرانده‌اید.
۷. Focus Booster
این برنامه مدیریت زمان، با استفاده از تکنیک pomodoro کمک می‌کند تا از حواس‌پرتی‌های احتمالی اجتناب کنید. شما در بازه های ۲۵ دقیقه‌ای با زمانی برای استراحت بین آن‌ها کار می‌کنید. شما می‌توانید کارایی و همچنین زمان استراحت خود را در برگه های زمانی مرور کنید تا متوجه شوید که روز خود را چگونه گذرانده‌اید.
۸. saneBox – inbox خود را آموزش دهید
کارمندان به‌طور متوسط ۲۸ درصد از زمان خود را صرف پردازش ایمیل‌های خود می‌کنند. به منظور جلوگیری از اتلاف وقت روی ایمیل‌های غیر ضروری، این برنامه ایمیل‌های مهم را جدا کرده و بقیه را در یک خلاصه روزانه دسته‌بندی می‌کند. از امکانات این نرم‌افزار می‌توان به تعویق انداختن، آپلود خودکار ضمیمه‌ها در فضای ابری، و سازماندهی سریع ایمیل‌های بدون پاسخ را نام برد.
۹. DropBox – مدیریت آسان فایل‌ها و فولدر‌ها
این سرویس ذخیره سازی ابری، برای اسناد، فیلم‌ها، فایل‌ها، فولدرها، تصاویر و غیره ایده آل است. شما می‌توانید به آسانی یک لینک قابل اشتراک‌گذاری از پوشه ی dropbox خود، برای ارائه به همکاران، مشتریان و ... بسازید. به‌علاوه امکان دسترسی از همه‌ی دستگاه‌های خود به این فولدرها را نیز دارید.
۱۰. Evernote – ذخیره سازی متن، تصویر و فایل های ویدیوئی
Evernote به کاربران کمک می‌کند تا روی تمامی پلتفرم‌ها با برنامه‌ریزی باشند. در حال تحقیق هستید؟ با سرویس webclipper موجود در evernote می‌توانید بخش‌هایی یا تمامی یک وبسایت را ذخیره کرده و روی آن‌ها نشانه‌گذاری کنید. میانبرهای این سرویس نیز کمک می‌کند تا دسترسی سریع به محتوای پرکاربرد در حساب خود داشته باشید.
۱۱. 3۰/3۰ – برای وظایف، زمان تعیین کنید
با این برنامه، می‌توانید یک فهرست در حال گردش و اجرا از وظایف داشته باشید و مقداری از زمان را به هرکدام از آن‌ها تخصیص دهید. این برنامه چسبیده به تقویم نیست لذا اگر در جایی از برنامه عقب افتادید می‌توانید دوباره از همان نقطه کار را ادامه دهید.
۱۲. Automatic reminders for Gmail
یک یادآوری برای هر ایمیل خروجی اضافه کنید تا زمانی که می‌خواهید بدون نیاز به نوشتن مورد اضافه، یادآوری را ببینید. بهترین قسمت این موضوع کجاست؟ یادآوری‌ها روی صفحه و در بالای inbox شما ظاهر می‌شوند.
۱۴. WunderList
واندرلیست یک فهرست to-do و مدیریت وظیفه همزمان است. این برنامه امکانی را فراهم می‌سازد تا فهرست تکالیف خود را ذخیره، نگهداری و تکمیل کنید. سپس می‌توانید آن‌را برای بقیه به اشتراک بگذارید و خود به تنهایی روی آن کار کنید. این برنامه یکی از بهترین برنامه‌های مدیریت زمان برای سازمان دادن وظایف در زندگی کاری و شخصی است.
۱۵. Giphy - انیمیشن های گرافیکی که به‌جای شما توضیح می‌دهند
این برنامه مدیریت زمان کمک می‌کند تا از محدوده پیام رسانی ایمیل معمولی و استاندارد خارج شده و توجه بیشتری جلب کنید. با این برنامه به‌جای انبوه ایمیل‌های تکراری، یک Gif تکرارشونده بفرستید
۱۶. Skitch
با skitch المان‌های گرافیکی برای ایمیل‌ها، پروپوزال‌ها و ارائه‌ها بسازید. منظورتان را ظرف چند ثانیه با افزودن پیکان، جعبه و نشان‌هایی از این قبیل به یک تصویر نشان دهید. در این سرویس، می‌توانید screenshot بگیرید، از یک بوم خالی استفاده کنید یا فایل‌های خود را از کامپیوتر آپلود کنید.
۱۷. LiceLap
احتیاج دارید تا نکته‌ای را به‌صورت بصری نشان دهید؟ این برنامه قسمتی از دسکتاپ شما را ضبط کرده و آن را به یک فایل gif تبدیل می‌کند. می‌توان از آن برای نمایش مزایای محصولتان و مشکلات به کاربران استفاده کنید.
 
موضوعات مشابه
نویسنده موضوع عنوان تالار پاسخ‌ها تاریخ
K جمع آموری کتاب داستان برای کودکان متفرقه 0
K راهی مطمئن برای کمک به زلزله زدگان متفرقه 0
K صدقه، راهی برای کمک به هم نوع متفرقه 0
Arezoo.M قنبری: حسینی بهترین گزینه برای ذوب‌آهن بود فوتبال داخلی 0
Arezoo.M جدایی رسمی 6 بازیکن از نساجی/ اسلامی برای جدایی نیاز به دریافت رضایتنامه دارد فوتبال داخلی 0
Arezoo.M رقیب جدید برای طارمی در پورتو فوتبال داخلی 0
Arezoo.M چمنیان: شجاعی برای ادامه سرمربیگری شرط دارد/ لیست مازادی اعلام نکردیم فوتبال داخلی 0
Fati.. راه‌هایی برای ضد پیری پوست پوست و مو 7
T زمان مناسب برای دعا کردن و شرایط آن داروخانه معنوی 0
مریم سعادتمند دلنوشته دلنوشته‌ی خاطرات دلتنگی برای یک شفیق | مریم سعادتمند کاربر انجمن رمان ایران دلنوشته‌های درحال تایپ 11
afsson اخبار تلاش آاِک برای رساندن انصاری‌فرد به دربی آتن فوتبال خارجی 0
roya.moghadami برای خرید هدفون به چه نکاتی باید دقت کنیم؟ لوازم صوتی و تصویری 0
silvermoon چند ایده خلاقانه برای بستن شال گردن مد و پوشـاک 4
silvermoon انتخاب لباس مناسب برای زمان بارداری بانوان 6
silvermoon ایده های ناب برای ست کردن کفش ها و لباس ها مد و پوشـاک 5
roya.moghadami برای تایپ حروف به صورت کشیده چکار کنیم؟ مطالب جالب و دانستنی ها 0
silvermoon 11 سکانس در کارتون‌ های دیزنی که برای کودکان بسیار سیاه بود انیمیشن 10
homarahmati متفرقه پیشنهاد کتاب حقوقی برای مطالعه| انجمن رمان ایران متفرقه 0
shirin.f سریع‌ترین روش برای تشخیص سرطان پروستات تازه های علم پزشکی 1
shirin.f آنتی ‌بیوتیک جدید برای نابودی هر نوع باکتری مقاوم ساخته شد متفرقه پزشکی 0
silvermoon معرفی انیمیشن Shrek forever after (شرک برای همیشه) انیمیشن 1
Albatross ماسک خیار، برای جوانی پوست ارایش و زیبایی 3
silvermoon اصول آرایشی مهم برای دختران عینکی ارایش و زیبایی 2
silvermoon فوت و فن های آرایش برای زیباتر شدن ارایش و زیبایی 4
Albatross ماسک موز ، برای پرپشتی مو پوست و مو 0
Mobina قانونی فراگیر برای “پیکان زمان” نجوم 0
silvermoon لوازم آرایشی ضروری برای خانم‌ها ارایش و زیبایی 10
silvermoon نکات جین‌پوشی برای آقایون آقایان 0
silvermoon نکاتی برای ست کردن لباس با رنگ صورتی مد و پوشـاک 0
Narges_D مدارس از هفته آینده صرفا برای رفع اشکالات دانش آموزان بازگشایی می‌شوند اخبار روز 0
Narges_D نسخه ساقیان موادمخدر برای درمان کرونا!/ بازی با جان مردم برای جذب مشتری علمی 0
Asteria طرز تهیه ماسک خاک رس برای چاقی صورت ارایش و زیبایی 0
Asteria جوش شیرین برای درمان سرماخوردگی گوش ,حلق و بینی 0
Asteria ✅ یه ماسک مناسب برای از بین بردن جای باقی مانده از جوش ها ارایش و زیبایی 0
Asteria راهکاری برای توپر شدن صورت ارایش و زیبایی 0
Asteria یک ماسک خانگی فوق العاده برای رفع تیرگی بدن ارایش و زیبایی 0
Asteria رسول‌پناه بعد از جلسه هیأت مدیره #پرسپولیس: دو دستگی در پرسپولیس نداریم/سرمربی برای تمدید قراردادها نظر می‌دهد فوتبال داخلی 0
Asteria جورجینا رودریگز نامزد رونالدو: تمام پول فروش ۴ پیراهن کریستیانو رونالدو را برای کمک به بیمارستان های اسپانیا اهدا می کنم فوتبال خارجی 0
Asteria ⚽️ فنایی مربی پرسپولیس: آقایان دهن شان را ببندند و اجازه بدهند مسولان برای لیگ تصمیم بگیرند! فوتبال داخلی 0
Asteria دردسر جدید استوکس برای پرسپولیس فوتبال داخلی 0
Asteria ♦️مهلت ٢٠ روزه برای تعیین روش مدیریت سهام عدالت اخبار روز 0
Asteria ♦️ ممانعت مسئولان قوه قضاییه برای قرنطینه معتادان متجاهر در مرکز فشافویه اخبار روز 0
Asteria زرده تخم مرغ برای موخوره پوست و مو 0
Mobina نظرسنجی انتخاب رشته ایده آل برای دبیرستان چیست؟ دانشگاه و تحصیل 0
Mobina بهترین روش‌ها برای حفظ کردن جدول تناوبی شیمی 0
Asteria بهترین انتخاب رنگ لباس برای خانم ها با رنگ موی قهوه‌ای بانوان 0
Asteria پروین و دادکان از اول هم گزینه وزارت برای پرسپولیس نبودند فوتبال داخلی 0
Asteria ⚽️ معاون وزارت ورزش: پرسپولیس نه «آشفتگی» دارد نه «اختلاف»/ برای تکمیل هیات مدیره این باشگاه عجله‌ای نداریم فوتبال داخلی 0
Asteria ⚽️مونتاگلیانی نایب‌رئیس فدراسیون جهانی فوتبال: فیفا در اندیشه تقویم سالانه برای فوتبال اروپا است فوتبال خارجی 0
Asteria ⚽️ اقدام قابل تحسین جهانبخش برای مقابله با کرونا فوتبال داخلی 0

موضوعات مشابه

کسانی که این موضوع را دیده‌اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)