مدل درب های ضد سرقت

کسانی که این موضوع را دیده‌اند (تعداد: 1) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)

  • انجمن رمان ایران تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. ★ از قرار دادن هرگونه فعالیتی در انجمن که خلاف شئونات جمهوری اسلامی ایران باشد، خودداری کنید؛ زیرا با فرد خاطی برخورد رسمی می‌شود. ★

•Vampire•

کاربر شناخته شده
کاربر عادی انجمن
228
198
زمان آنلاینی
0
120
نمونه هایی از جدیدترین و شیک ترین مدل درب های ضد سرقتجدیدترین درب های ضد سرقت, درب ضد سرقت


درب های ضد سرقت, مدل درب ضد سرقت
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Admin

•Vampire•

کاربر شناخته شده
کاربر عادی انجمن
228
198
زمان آنلاینی
0
120
دکوراسیون درب های ضد سرقتدرب ورودی خانه, درب های ورودی خانه


مدل در ورودی خانه, مدل در ورودی ضد سرقت


مدل درب ضد سرقتمدل درب ضد سرقت,مدل در ورودی ضد سرقت
 

•Vampire•

کاربر شناخته شده
کاربر عادی انجمن
228
198
زمان آنلاینی
0
120
جدیدترین مدل درب ضد سرقتجدیدترین درب های ضد سرقت, درب ضد سرقت


درب های ضد سرقت, مدل درب ضد سرقت


درب های ورودی خانهدرب های ورودی خانه, مدل در ورودی خانه


مدل در ورودی ضد سرقت, درب چوبی ضد سرقت
 

rashadoor

کاربر شناخته شده
کاربر عادی انجمن
1
0
زمان آنلاینی
0
10
درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت ترک


درب ضد سرقت ترک اصل توسط کشور ترکیه وارد ايران می شود بی شک یکی از انواع درب های ضد سرقتی که دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلي می باشد و همین کیفیت باعث شده كه بيشتر افراد از همین درب به عنوان گزینه اصلی انتخاب نمایند.

درب های ضد سرقت ترك مرغوب عایق صدا، رطوبت و حرارت هستند، در برابر برش و فشار مقاومند، در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی مستحکمند و همچنين دارای اسکلت فلزی قوی شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت 1.5 میلی متر با رنگ و طرح چوب طبیعی که ما بین ‌آنها لایه پلی اورتان فشرده تزریق شده است، چهارچوب این درب ها پیش ساخته بوده و از ورق به ضخامت 1.5 میلیمتر و عرض 7 سانتی متر با پایه مقاوم ضد زنگ از جنس استینلس استیل ساخته می شود و معمولاً بخش داخل لنگه درب ضد سرقت از ورق فلزی مقاوم استفاده می شود تا نفوذ به داخل ساختمان را غیرممکن کرده و یا به تأخیر بیندازد.

در هنگام خرید درب ضدسرقت بایست به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در هنگام خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی توجه کنیم؟


متاسفانه علی رغم استفاده ی روز افزون در درب ضدسرقت، هنوز بسیاری از مردم اطلاعات کاملی از آن نداشته و این سبب شده است که برخی شرکت های سودجو به سوء استفاده از این ناآگاهی مردم بپردازند. این شرکت ها، درب هایی با شکل و شمایل درب های ضدسرقت را به عنوان درب ضد سرقت به فروش رسانده که این درها بعضا از هیچ کدام از استانداردهای یک درب ضد سرقت برخوردار نمی باشند.

اگرچه تشخیص اصل بودن درب ضد سرقت بسیار مشکل است، اما با ارزیابی نکات زیر می توانید اطلاعات زیادی درباره امنیت این درب کسب نمایید:

جنس چارچوب

روکش

ضخامت چارچوب

ورق و آهن آلات مورد استفاده در درب

جنس لولا

قفل و یراق

جنس لایه

متناسب با آب و هوای منطقه

کیفیت مطلوب دستگیره ها

ضد اسید بودن قفل درب ضد سرقت

درب ضد حریق چیست؟( همه چیز درباره ی درب ضد حریق )

درب ضد حریق


برای اینکه بداینم درب ضد حریق چیست باید به این نکته اشاره کنیم که همانطور که میدانید با استناد به مبحث 3 مقررات ملی ساختمان ، درب ضد حریق استاندارد و ایمن دربی است که با انجام “” آزمایش درب ضد حریق استاندارد “” حائز شرایط مقاومت و محافظت در برابر حریق متناسب با محل استقرار خود باشد و همانگونه که احتمالا در جریان هستید مجموعه‌اي میباشد از عناصری شامل لنگه درب، چهارچوب، يراق‌آلات و ديگر اجزاءی كه مجموعاً یک درجه مشخص از محافظت در برابر حریق را تأمین می‌نمایند.

به طور کلی درب ضد حریق به درب هائی گفته می شود که برابر حرارت مقاوم ۱ الی ۲ ساعت می توانند کاملا مقاوم باشند ومناسب برای جلوگیری از گسترش حریق در فضاهای باز است.معمولا چهارچوب درب ضد حریق از جنس فولاد و روکش درب از ورق فولاد با پوشش رنگ تمام کوره ای میباشد.داخل درب پشم سنگ نسوز عایق حرارتی قرار دارد که در برابر آتش تا ۴ ساعت در دمای ۸۰۰ درجه سانتیگراد مقاوم است.اطراف درب با لاستیک درزگیر نسوز پوشانیده شده است جهت جلوگیری از ورود دود ،در حرارت بالا ، دود سمی تولید نمیکند. در ساختمانها برای تامین فرصت و زمان مورد نیاز برای افراد جهت فرار از آتش سوزی و همچنین برای محافظت از سازه و اجزای ساختمان از درب ضد حریق استفاده می شود. این درب ها که در پاگرد پله اضطراری ساختمان ها نصب می شوند وظیفه محافظت از ساکنین در زمان آتش سوزی را دارند.ساختار داخلی دربهای ضد حریق از پشم سنگ نسوز به عنوان عایق حرارتی استفاده می شودو می توانند تا مدتها پس از آتش سوزی از ورود آتش و دود به پله های اضطراری جلوگیری نمایند.

انواع قفل درب ضد سرقتانواع قفل درب ضد سرقت


وظیفه درب های ضد سرقت، همانطور که از اسم آن بر می آید ممانعت از ورود سارقین است. برای افزایش امنیت دربهای ضد سرقت در برخی اماکن می توان از سیستم های امنیتی اضافی، استفاده و بر روی دربهای ضد سرقت نصب کرد.این سیستم های امنیتی براساس میزان امنیتی که ایجاد می کنند متفاوت هستند و بر روی انواع دربهای ضدسرقت قابل استفاده هستند.اما یکی از مهم ترین اجزاء درب های ضد سرقت، قفل های ضد سرقت است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی انوع مختلفی ازقفل های ضد سرقت ساخته شده اند که هر یک دارای خصوصیات مختص خود می باشند و مشتریان با توجه به نیاز خود و بودجه در اختیارشان، قفل مورد پسندشان را انتخاب می کنند.

قفل هایي که در درب ضد سرقت به کار می روند دارای ساختار مهندسی خاصی بوده و این قفل ها در انواع مختلف موجود می باشند که این تفاوت ساختار در قیمت آن تاثیر گذار است و در زمان تعمیرات بنا به خواسته مشتری قفل درب ضد سرقت از تولیدی خریداری شده و برای تعویض به محل برده می شود.

امروزه با افزایش سرقت ها و نیز به روز بودن سارقین، نیاز به استفاده از تکنولوژی های جدید برای محافظت از منازل و محل های کار اجتناب ناپذیر شده است. نکته ای که وجود دارد این است که با وجود کمک تکنولوژی های روز دنیا برای حفاظت و ایجاد امنیت فیزیکی، همان تکنولوژی به نوعی دیگر در خدمت سارقین قرار گرفته و سارقین با کمک آن تمهیدات حفاظتی و امنیتی را خنثی می سازند. بنابراین تولیدکنندگان قفل های ضد سرقت همیشه در فکر تولید ابزارها و تجهیزات جدید و پیشرفته تری بمنظور ممانعت از نفوذ سارقین به داخل اماکن تحت حفاظت، هستند. در این راستا انواع مختلفی از قفل های ضد سرقت تولید شده اند که هر کدام دارای خصوصیت های متفاوتی نیز می باشند.

نکات مهم برای خرید قفل درب ضد سرقت و تعویض آن و دستگیره ی درب ضد سرقت

نکات مهم برای خرید قفل و دستگیره ی درب ضد سرقت


انواع قفل درب ضد سرقت

1- قفل درب ضد سرقت داف ترکیه


قفل درب ضد سرقت داف در بین قفل های مطرح قرار دارد و در تولیدی های درب ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر کیفیت و ساختار همتراز قفل کاله است و تنها در جزئیات و مغزی قفل تفاوت دارند و متناسب با سلیقه های مختلف طراحی شده و ظاهری همانند قفل کاله دارد ولی از نظر ایمنی و آلیاژ به کار رفته و نوع مغزی مورد تأیید بوده و استانداردها و شاخص های لازم را دارا می باشد و نحوه تعویض قفل درب ضد سرقت در این مورد تفاوتی با قفل های دیگر ندارد. نحوه تعویض مغزی قفل ضد سرقت در کاله و داف نیاز به شناخت دقیق و کامل قفل دارد و افراد عادی نمی توانند این کار را انجام دهند زیرا هسته مرکزی قفل ضد سرقت، مغزی آن است.

2- قفل درب ضد سرقت کاله ترکیه

به جرأت می توان گفت که درب ضد سرقت ضامن امنیت منازل و ساختمان ها می باشد و کیفیت و ساختار قفل درب ضد سرقت برای تحقق این هدف امری الزامی و منطقی است. در بین قفل های مختلفی که بر روی درب های ضد سرقت نصب می شوند چند نمونه در شاخص های بالایی قرار دارند که قفل درب ضد سرقت کاله یکی از آن هاست که در رتبه های بالای این شاخص بندی جای گرفته است و دلیل این امر به کارگیری آلیاژ و مواد مستحکم و مغزی ماندگار با کارکرد عالی می باشد.

مهمترین فاکتور برای تعیین کیفیت قفل درب ضد سرقت بحث امنیت و ساختار آن است زیرا مقاومت بالا و نحوه عملکرد قفل باعث می شود تا سارقان و افراد بیگانه نتوانند به ساختمان نفوذ کنند.

دقت کنید که نوع قفلی که قرار است بر روی درب ضد سرقت اجرا یا تعویض شود دارای کیفیت مطلوبی باشد. تعویض قفل درب ضد سرقت معمولی با قفل های کاله سبب می شود تا مدت طولانی از تعمیرات درب ضد سرقت بی نیاز شوید و با خیالی آسوده منزل خود را ترک کرده و دغدغه ذهنی در این زمینه نداشته باشید.
 

imendoor

کاربر شناخته شده
کاربر عادی انجمن
1
0
زمان آنلاینی
1m
0
بسیار زیبا است ما در گروه ایمن دور نوین هم مدل های مختلفی از درب ضد سرقت ایرانی را ارائه می دهیم برای مشاهده قیمت درب ضد سرقت می توانید با وب سایت ما هم سر بزنید
 

مسعود

کاربر شناخته شده
کاربر عادی انجمن
1
0
زمان آنلاینی
42m
10
دوستان اگه به سایت دژدرب برید میتونید وارد صفحه درب های ضد سرقت سری اکونومی بشید و به راحتی قیمت دقیق این درب ها را ببینید.

این درب ها چون داخلشون از اجناس ایرانی اما با کیفیت استفاده شده به شدت رو قیمت نهایی اون ها تاثییر گذاشته و باید گفت خیلی قیمتشون مناسبه.

یه نمونه دری که من خودم به شخصه خوشم اومده اینه
نظرتون چیه؟
 
آخرین ویرایش:
موضوعات مشابه
نویسنده موضوع عنوان تالار پاسخ‌ها تاریخ
silvermoon مدل آرایش صورت فانتزی ارایش و زیبایی 2
silvermoon بهترین مدل‌های تتو ارایش و زیبایی 8
silvermoon راهنمای انتخاب مدل و رنگ عینک آفتابی مد و پوشـاک 0
silvermoon انواع مدل پالتو دخترانه مد و پوشـاک 3
Foroogh #مدل مو مردونه متفرقه 3
silvermoon انواع مدل دستبندهای انگشتری مد و پوشـاک 1
silvermoon مدل دامن بلند مد و پوشـاک 3
silvermoon مدل مانتو سال ۹۹ مد و پوشـاک 3
silvermoon جدیدترین مدل پیراهن بلند نخی مد و پوشـاک 4
silvermoon انواع مدل‌ پاشنه بلندهای دخترانه مد و پوشـاک 17
silvermoon انواع مدل‌های انگشتر دخترانه مد و پوشـاک 21
•Vampire• با بهترین مدل های مانتو آشنا شوید مد و پوشـاک 6
•Vampire• هر آنچه باید در رابطه با مدل و پارچه پالتو بدانید مد و پوشـاک 8
mobina_gh مدل ناخن ~-~ ارایش و زیبایی 14
•Vampire• جدیدترین مدل تخت و کمد نوزاد دکوراسیون و تزئینات داخلی 10
•Vampire• مدل مبلمان سال - سری دوم دکوراسیون و تزئینات داخلی 5
•Vampire• مدل مبلمان استیل شیک دکوراسیون و تزئینات داخلی 2
•Vampire• مدل های سرویس بهداشتی آپارتمان شیک دکوراسیون و تزئینات داخلی 3
•Vampire• مدل سرویس خواب عروس جدید دکوراسیون و تزئینات داخلی 8
•Vampire• جدیدترین مدل سرویس خواب اتاق نوجوان دکوراسیون و تزئینات داخلی 7
•Vampire• مدل کابینت mdf - سری ششم دکوراسیون و تزئینات داخلی 2
•Vampire• مدل بوفه و ویترین دکوراسیون و تزئینات داخلی 2
•Vampire• جدید ترین مدل های لوستر-2 دکوراسیون و تزئینات داخلی 0
•Vampire• مدل سرویس خواب - سری چهارم دکوراسیون و تزئینات داخلی 1
•Vampire• جدیدترین مدل تخت و کمد نوزاد دکوراسیون و تزئینات داخلی 2
•Vampire• مدل کمد دیواری دکوراسیون و تزئینات داخلی 2
•Vampire• مدل سرویس خواب های مدرن دکوراسیون و تزئینات داخلی 1
*~Banoo~* نکاتی که باید در انتخاب مدل لباسمان رعایت کنیم مد و پوشـاک 6
A مدل های مانتو 2019 مد و پوشـاک 0
A مدل های شیک کت و دامن مد و پوشـاک 2
♧~HaavusH _Rad~♧ چشم های عجیب این مدل اینستاگرامی مطالب جالب و دانستنی ها 0
helia_L مدل لباس مشکی زنانه برای محرم و روضه مد و پوشـاک 0
miss_gh نکاتی در خصوص مدل دادن به مو پس از عمل کاشت مو پوست و مو 0
HASNA 6 مدل موی آسان پوست و مو 0
*Nafas* چند مدل زیبای دکوراسیون اتاق خواب دکوراسیون و تزئینات داخلی 0
Niaz.kh امیرحسین نامدار /مدل و خواننده عکس هنرمندان ایرانی 0
♧~HaavusH _Rad~♧ نیمی از مردم آمریکا مدل گوشی‌ خود را نمی‌دانند اخبار و اطلاعات روز موبایل 0
♧~HaavusH _Rad~♧ طراحی مدل بعدی گوشی هوشمند تاشدنی سامسونگ متفاوت خواهد بود اخبار و اطلاعات روز موبایل 0
|AräM| معرفی سانگ‌یانگ تیوولی جدید مدل ۲۰۱۹ + قیمت اخبار خودرو داخلی و خارجی 0
♧~HaavusH _Rad~♧ آیفون XR مدل 2019 به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود بررسي تخصصي گوشي 0
♧~HaavusH _Rad~♧ تبلت گلکسی تب ای ۱۰.۱ مدل ۲۰۱۹ اندروید 0
♧~HaavusH _Rad~♧ تبلت سامسونگ گلکسی تب ای 10.1 مدل 2019 رونمایی شد اندروید 0
♧~HaavusH _Rad~♧ اپل در سال ۲۰۲۰ سه مدل آیفون با نمایشگر OLED عرضه می‌کند بررسي تخصصي گوشي 0
فاطـمه زهـرا مدل لباس عروس خاص مد و پوشـاک 10
فاطـمه زهـرا مدل لباس مهمانی دخترانه Alolika مد و پوشـاک 6
فاطـمه زهـرا مدل کفش اسپرت مد و پوشـاک 29
فاطـمه زهـرا مدل کوله پشتی دخترانه اسپرت مد و پوشـاک 9
فاطـمه زهـرا عکس های تزیین کیک خانگی با مدل های قشنگ اشپزی و شیرینی پزی 4
فاطـمه زهـرا مدل مانتو بهاره ایرانی Taheri.design مد و پوشـاک 75
فاطـمه زهـرا سری اول از مدل مانتوهای شیک ، شاد با طرح های متنوع برند ایرانی Taheri.design مد و پوشـاک 4

موضوعات مشابه

کسانی که این موضوع را دیده‌اند (تعداد: 1) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 1, کاربران: 0, مهمانان: 1)