• به انجمن شگفت انگیز رمان ایران بپیوندید و رمان های زیبای خود را در انجمن به اشتراک بگذارید
    به ما کمک کنید تا جامعه خود را توسعه دهیم :)
    ثبت نام ورود

لینک مطالب جالب انجمن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

E_hA

مدیریت کل سایت
امتیاز واکنش
4,655
وب سایت
habibdl.rozblog.com
زوجی که بی اندازه عاشق و شیدا بودند و هم اکنون، پس از هشت سال زندگی مشترک، به صفر رسیده اند.. جدالی میانشان نیست اما دیگر نمی توانند کنار یکدیگر ادامه دهند. چه خواهد شد؟​
اینم یک رمان بسیار جذاب دیگه​

E_hA

مدیریت کل سایت
امتیاز واکنش
4,655
وب سایت
habibdl.rozblog.com
توجه توجه: روند پست گذاری رو این طوری کردم هر بار که پستی گذاشتم، چندتا کاربر تازه وارد رو تگ مےڪنم. اگر تمام پست‌های تاپیکی که مےذارم لایک خورد، شخصا به تعداد پستایی که لایک زدن لایکشون مےکنم. پستای رمان ها دو برابر لایک. این تشکری هر چند کوتاه از طرف من براشونه.

خلاصه‌ی رمان:
داستان در مورد دختری‌ست که شدیداً با افکار متفاوتی در اذهان عموم مردم روستایی در مورد دختران وجود دارد، مخالف است. دختری که اخلـاقیاتی عجیب دارد. در مراسم ازدواج برادرش اتفاقی برایش رُخ می‌دهد و عجیب بودن اخلـاقش و رفتارش با این اتفاق، تعجب خیلی‌ها را برمی‌انگیزد.
نویسنده:@_MAEDE._.XK_

@هامان جوان
@BanNeD

در صورت لایک شدن تمامی پست‌ها و مطالعه کاری که در بالا گفته ام انجام می‌شود​

E_hA

مدیریت کل سایت
امتیاز واکنش
4,655
وب سایت
habibdl.rozblog.com
همیشه بهترین‌ها، گروهی اند. یا به قول عالمان دو رای بهتر از یک رای است.
این بار هم یک کار گروهی داریم. از محدثه‌ی عزیز که رماناش همیشه جذابن و آقا امیر گل که من نمی‌شناسمشون.
اما این‌همه تعریف کردیم، نام رمان رو نگفتیم. رمان نفرین خاکستری
کار گروهی نویسندگان انجمن رمان ایران.

اما حالا این همه گفتیم، بهتر نیست خلاصه‌ی رمان رو هم بدیم:
خلاصه:
حدود هزار سال قبل، جادوگری در کشور خود فرمانروایی‌اش را بر پایه ظلم و بی رحمی بنا کرده بود. بعد از مرگ عجیب او، در عصر حاضر باستان شناسان زیادی درتلاش برای پیدا کردن مقبره او هستند اما در این بین اتفاق های عجیبی در ایران اتفاق می‌افته که سرنخی به هزار سال قبل داره. شخصیت های این داستان برای معمای این راز راهی سفری می شوند، راهی سفری پر از معما و خطر. دو انسان متعهد برای حفظ ارزش ها و امنیت ایران!
"این رمان، تقدیم به روح پاک شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی و همرزمانِ شهیدشان. امید به این‌که ایران، مثل همیشه جاودان و سربلند باشد."
خاص- نفرین خاکستری | کارگروهی نویسندگان انجمن رمان ایران

@Mohadeseh.f
باشد که بخوانید، لذت ببرید، نقد کنید و باعث پیشرفت شوید. عزیزانم. لطف کنید، بخوانید رمان‌ها را.

E_hA

مدیریت کل سایت
امتیاز واکنش
4,655
وب سایت
habibdl.rozblog.com
اصولا دلنوشته‌ها رو دوست دارم. مخصوصا اون‌هایی که توسط کاربرای انجمن نوشته می‌شوند.
و اما دلنوشتهٔ زیر، شاید بهتره بگم که با احساس‌ترین نوشته‌ایه که توی این سه چهار هفته خوندم و برای همین معرفیش میکنم.
دلنوشته‌ی دخترکی می‌آید نوشته‌ی ~∆Mahtab∆~ سرپرست بخش عکس، ناظر رمان و کاربر فعال انجمن رمان ایران است که امیدوارم بخوانیدش.
مقدمه:
گاهی زندگی زندگی نیست مرگ است!
گاهی مرگ مردن نیست انتظار است!
گاهی انتظار ساده نیست!
حتی گاهی هیچ هم هیچ نیست!

@~∆Mahtab∆~
باشد که مورد علاقهٔ خوانندگان عزیز باشد.

E_hA

مدیریت کل سایت
امتیاز واکنش
4,655
وب سایت
habibdl.rozblog.com
دیگه نوبتی هم باشه، نوبت رمان گل خودمه.
رمان من اسمش چیه؟ اگه گفتین؟ ناجی پتروس؟ نخیرم عزیزم اتحاد.

رمان اتحاد چه ژانری داره؟
- عاشقانه، اجتماعی؟
- نخیرم تخیلی.
و اما رمان قشنگ اتحاد.

توی رمان اتحاد، من سبک خاصی رو به اسم ساده نویسی وارد رمان کردم. توصیف اضافه نداریم، شخصیت مسخره نداریم، رمان زشت نداریم.
اتحاد رمانی است که خلاصه‌اش چنین است:
خلاصه:اتحاد، لقب پسری است که دشت مرکزی را متحد می‌کند. پسری که شاهد جنگ‌ها و سختی‌هایی که پدرش برای متحد کردن دشت مرکزی و سپردن آن دشت به مردم سرزمین‌های سه‌گانه، است.
حال او برای تحقق یافتن رویای پدرش و راضی شدن خودش از کارها و اعمالی که انجام داده است، جنگی عظیم را آغاز می کند و حال باید دید، این نهال تازه سبز شده، چگونه در برابر تاریکی‌ها و پستی‌های این جنگ ها دوام می آورد.
و اما بچه‌ی عزیزم توی یه بخشی به اسم تاپیک هستش دوگه، برای همینم این لینکوشه:

E_hA

مدیریت کل سایت
امتیاز واکنش
4,655
وب سایت
habibdl.rozblog.com
زندگینامه کوتاهی از حکیم ارد بزرگ:
حکیم ارد بزرگ مشهورترین فیلسوف تاریخ ایران است او در حال حاضر زنده است . اجداد وی از پارت های ایران و شهر شیروان در خراسان شمالی بوده اند و خود او زاده شهر مشهد است. واژه "ارد" ریشه ایی باستانی و تاریخی دارد و در گذشته به چند پادشاه اشکانی (پارت) گفته می شده است "ارد" واژه خاص است و معنا ندارد . امروزه به خاطر اندیشه های خردمندانه و آگاهانه "ارد" ، همه دوستداران حکمت و فلسفه واژه های "حکیم" و "بزرگ" را به آن می افزایند که ترکیب آن شده است "حکیم ارد بزرگ" .

جملات حکیم ارد بزرگ را در تاپیک زیر بخوانید، لایک کردن پست‌ها از واجبات است.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کسانی که این موضوع را خوانده اند (تعداد: 0) مشاهده جزئیات

کسانی که در حال مشاهده موضوع هستند (تعداد: 0, کاربران: 0, مهمانان: 0)

بالا